9 додатків для медитації та практики вдячності

Поділитись

Всім привіт! Цього разу я ділюся найпопулярнішими додатками, які допомагають практикувати усвідомленість та вдячність, дозволяють подивитися на світ навкруги більш уважно, більш зосереджено, і водночас, у більш позитивному ключі.

Медитація

Медитація допомагає нам уповільнитися, не слухати вирій думок в голові, уявити, що вони як хмари – просто пливуть повз нас, не затримуючись. 

Медитація – хороший спосіб покращити усвідомленість та концентрацію, краще зрозуміти себе, свої емоції та почуття, відчуття в тілі; зменшити стресс та роздратованість.

Пропоную вам оглянути найпопулярніші додатки для медитацій з акцентом (або guided meditation) для гарного сну, емоційної стабільності. Такі медитації класно підходять для початківців, яким важко одразу робити медитацію концентрації на дихання або на точку (як мені:D).


Headspace: Meditation & Sleep

Аndroid: https://bit.ly/2LCxHpJ

ІOS: https://apple.co/3e5iKZz

web: https://www.headspace.com

Медитації для сну, зосередження, курси медитації для фокусу, спокою і т.п. Безкоштовний доступ на безлімітний термін до обмеженої кількості контенту, безкоштовний доступ до повної передплати на 2 тижні при підписці на рік (69,99 $ в рік), на 1 тиждень при щомісячній підписці (12,99 $). Англійською мовою, є чоловічий і жіночий голос. Ічнують сімейні плани та медитації для дітей. Цим додатком я сама доволі довго користувалася.

Calm – Meditate, Sleep, Relax

web: https://www.calm.com/

Аndroid: https://bit.ly/2WHGKMg

ІOS: https://apple.co/2Xgpaye

Доступ безкоштовний тільки на 7 днів, за умови підписки, далі – платно. Ціна 1399,99 грн на рік. Дуже багато різних медитацій, є медитації голосами знаменитостей, медитації для сну, розтяжки, прогулянок, різна музика. Англійською, різноманітні голоси, можна знайти для себе відповідний 🙂 (Там є медитація голосами Єви Грін та Метью МакГонахі!) Як на мене, це найпопсовіший додаток для медитації.

Insight Timer – Медитація

wеb: https://insighttimer.com/

Аndroid: https://bit.ly/3cLX0Bo

ІOS: https://apple.co/2XdSW6J

Безкоштовна і платна підписки, багато безкоштовних медитацій різними мовами: для сну, подолання стресу, на візуалізацію, для роботи з відносинами, батьків, тощо. Одна з найбільших баз безоплатних медитацій. Також, можна просто запустити таймер та медитувати без гіда, або увімкнути музику, що розслабляє.

Є платна підписка 1649 грн на рік, є безкоштовний пробний доступ на 7 днів. Можна залишатися на безкоштовному плані.

Svitlo

web: https://www.facebook.com/svitloapp/

Аndroid: https://bit.ly/3dZF4n6

ІOS: https://apple.co/2AHLrxc

Безкоштовний додаток з медитаціями, перший виключно українською. Щоправда не дуже оптимізований, довго завантажується, але можна потерпіти заради медитацій українською, тим паче, що набір доволі великий.

Serenity: Guided Meditation & Mindfulness

Аndroid:  https://bit.ly/2yfoqkl

ІOS: https://apple.co/3g72lWm

Додаток гарний з досить великою кількістю безкоштовних медитацій, нова мінімедитація щодень, можна відкрити платний контент, якщо регулярно практикувати. Ціна – 184.99 грн при підписці на місяць, 489.99 грн підписці на 6 місяців +7 днів безкоштовного доступу, щоб спробувати. Можна залишитися на безкоштовному плані.

Вдячність

Практика вдячності – дуже важливий елемент для усвідомленості і щастя. Вдячність круто пропрацьовувати, коли ви пишете десь у блокноті ті речі, за які ви вдячні, та свої успіхи. Але якщо ви, як і я, трохи знудилися писати ручками, то можете передивитися додатки, які я обрала для практики вдячності.


Presently

wеb: https://presently-app.firebaseapp.com/

Аndroid: https://bit.ly/2A8udc8

ІOS: n/a

Це мій фаворит. Мінімалістичний, дуже простий та гарний додаток. Кожен день можна писати, за що ви вдячні. Якщо не можете придумати, можна змінити питання, яке задає додаток. На жаль, тільки для Андроїд та тільки англійською, але повністю безкоштовний та з відкритим кодом 🙂

Gratitude

web: https://gratefulness.me/

Аndroid: https://bit.ly/3bZXK51

ІOS: https://apple.co/36q4ZSk

Доволі гарний додаток для практики вдячності. Є безкоштовний план, є платний – 719.99 грн за рік (зі знижкою), або 104.99 грн за місяць. Як на мене, безоплатного плану вистачає – є доступ до щоденних афірмацій, можна додавати речі, за які ви вдячні, по одному фото до запису. Записів на день можна робити скільки бажаєте. Додаток дуже приємний, але теж виключно англійською.


3 Good Things

wеb: https://darlingapps.com/three-good-things

Аndroid: https://bit.ly/3ecGf2K

ІOS: https://apple.co/2ZzBqfQ

Ще один чудовий та мінімалістичний додаток, є і на Андроїд, і для ІОС, але він трохи платний 🙂 Коштує 0.99 $ на місяць. Це вартість однієї кави у кав’ярні, тож, якщо додаток вам сподобався, використовуйте. Він англомовний, але, як і всі, доволі простий. Ви можете писати за що ви вдячні, та що ви відчуваєте, доволі цікаве розширення.

Telegram

Аndroid: http://bit.ly/39ELqHr 

ІOS: https://apple.co/35rK67d 

І знову Телеграм у моїй статті! Я не могла пройти повз, бо у додатку з’явилася нова функція – папки! Тепер чати можна групувати по папкам, це дуже зручно, можна собі все розподілити, налаштувати й радіти. 

А щодо вдячності – я використовую телеграм для щоденника успіху. Просто створила канал тільки для себе, і пишу туди всі класні штуки, які роблю. Щодня. Теж саме можна зробити для вдячності, тоді не доведеться нічого вигадувати з іншими додатками! Спробуйте і ви 🙂

На сам кінець хочу додати, що зовсім не важливо, як ви практикуєте медитацію або вдячність. Кожен обирає свій шлях та інструменти. Якісь способи вам можуть не сподобатися, якісь навпаки – стануть одкровенням. Я бажаю вам спробувати різне і знайти своє. Головне – робіть спроби та практикуйте! 

Пишіть у коментарях, якими додатками ви користуєтесь, може я не написала про ваш улюблений? Про які ще додатки та на які теми вам було б цікаво почитати?

Дивіться запис прямого ефіру з Настею про емоційне вигорання, практики усвідомленості й медитацію.

Читайте статтю Насті про функції, які ви не знали у додатках Calendar, Gmail, Telegram.

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись
Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.