Їмо слона по шматочках: як дійти до своєї мети

admin
Поділитись

“Хочеш інших результатів у майбутньому, роби щось по-іншому зараз

Цей вислів зараз має особливе значення для мене й команди “Пошуршимо?”. У будь-якій справі ми рано чи пізно доходимо до фази плато, коли все ніби вже краще, ніж було, а головне стабільно:) І ось це “стабільно” впливає на свободу прийняття рішень та експериментів, адже шлях досягнення цього стану був також непростий.

Одного ранку я поглянула на список своїх задач і збагнула: “У цьому переліку немає нічого, що дозволить досягнути цікавіших задач й реалізувати амбітніші плани.”

А рутина — вона буде завжди. Робимо ми щось суттєве і конкретне чи ні, здійснюємо свої задуми чи поставили свій креатив на паузу — рутинні задачі й справи завжди будуть протискатися у життя і це нормально. Питання тільки, чи є щось поза ними.

У мене було кілька таких “рутинних” періодів у житті. Єдине що допомогло — це намагання вийти зі своєї комфортної зони плато і пробувати нове, те, що допоможе реалізувати щось краще, цікавіше й потужніше. Про наші конкретні дії розкажу вам сьогодні:)

КОМАНДА

З нами нові люди. Тепер нас 4-ро в основній команді та 4-ри підрядника, а це на секундочку 8 людей, не враховуючи консультантів і тих експертів, які роблять окремі проєкти.

Я усвідомила, що не зможу сконцентруватися на організаційному рості “Пошуршимо?”, якщо далі буду тягти усі процеси, які регулярно відбуваються в проєкті: майстер-класи, планери і тд. Тому добре все обдумала, порахувала і прийняла рішення взяти ще одного спеціаліста у команду. Я оголосила про вакансію на одному з ефірів в Спільноті + записала про це сторіс в інстаграмі. Після 5-ти співбесід на позицію Project Manager і тижня роздумів, ми працюємо з прекрасною Сашою, яка в нашій команді тепер як риба у воді. З людьми мені щастить, тут нема що додати:)

Часто одна правильна дія провокує ланцюжок інших рішень у тому ж векторі. Я це відчуваю, адже тепер завдяки цьому рішенню, в нас налагоджується внутрішня організація процесів, багато що почало вирішуватися швидше, дівчата можуть сфокусуватися на своїх задачах і це дає мультиплікаційний ефект.

YOUTUBE- КАНАЛ

Ми запускаємо youtube-канал вже дуууже скоро, а зараз ведеться підготовча робота. Це досить амбітний виклик для нашої команди і для мене особисто, адже процес є дуже часо- і ресурсозатратним.

Проте “слона треба їсти по шматочках”, що й зробила команда “Пошуршимо?”. Ми знайшли класного відеографа, організували локацію для зйомки і призначили дату. Ну а далі — це просто питання підготовки. Сказати, що я написала скриптів на 18 відео в останній день та вибирала одяг для зйомки за 30 хв до виходу — це трішки прочинити завісу того, що не можна усі процеси організувати ідеально:))))

Ми зняли 14 роликів за 12 годин зйомки. Було дууууже натхненно, і так само виснажливо. Але це лише початок, зараз відбувається обробка, структура і багато іншої  роботи за лаштунками для того, щоб за кілька тижнів запустити дійсно якісний україномовний ютуб-канал про саморозвиток “Пошуршимо?”.Чекаєте?

РОЗПРОДАЖ ПЛАНЕРІВ

Я не фанат розпродажів і вважаю, що вони навіть шкідливі, адже ми самі елімінуємо цінність свого продукту. Саме тому останній рік в моїй шафі половина секцій забито планерами “Пошуршимо?”, які були створені протягом останніх 5-ти років.

В певен момент до мене дійшло: для того щоб рухатися вперед, треба відпустити те, що минуло. І я вирішила розпродати старі планери, щоб створити новий.

За останній рік ми дуже виросли: як проєкт, як люди і як професіонали. Я розумію, що наша команда зараз має великий потенціал створити щось дуже значуще і якісне. Саме тому я наважилася на ці знижки!

Водночас, мені дуже приємно продавати ті планери, дизайн яких я створила самостійно і бачити, як вони приносять користь. Придбати їх можна у >> >магазині >>>

SERVICE DESIGN

О так, я ніяк не можу зупинитися у процесі пізнання наших читачів, клієнтів та учасниць спільноти. Ціль літа – удосконалити сервіс, який отримує кожен, хто перетинається з нашим проєктом. Для цього ми запросили Service Design експерта для допомоги й зараз знаходимось в процесі інтерв’ювання.

Минулого разу, коли наша команда запускала нову платформу, ми провели більше 20-ти глибинних інтерв’ю, щоб чути і бути корисними для учасниць спільноти. І хай це займає дуже багато часу, якого насправді немає, адже стільки всього відбувається паралельно, маленькими кроками ми йдемо у правильному векторі. У наступній статті розкажу вам про результати, а якщо ви давно з нами й хочете поділитися з нами про свій досвід взаємодії з “Пошуршимо?” – це буде безцінно. Напишіть нам і ми зробимо відеоінтерв’ю з вами: info@shurshannya.com.ua

Загалом висновок останніх місяців такий: якщо не робити щось нове, нічого нового в майбутньому не чекайте. Нове робити страшно, непевно, ризиковано і важко. Тому я просто раз на тиждень ставлю собі запитання: чи роблю я цього тижня щось таке, що можна вважати інвестицією у майбутнє? Це стосується і проєкту, команди, спільноти й життя.

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись
Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.