Привітик! Мене звати Таня, мені 29 років.  Я народилася і виросла в м. Біла Церква, 7 років прожила в Києві, майже рік в Індонезії, півроку в Софії (Болгарія), 2 роки в Празі (Чехія) та нарешті знайшла свою гавань – Львів.

Більше тут: https://linktr.ee/shurshymo

Я вірю, що найцінніше в житті – це люди. Бо успіх, самореалізація, гроші чи мандри ніколи не подарують тобі ні любові, ні розуміння. Тому, я дуже ціную своїх рідних людей, які мене надихають і підтримують на будь-якому етапі життя, яким я вірю і довіряю, яких я люблю і в яких вчуся.

Я надихаюся природою, яка є невід’ємною частиною життя. Сила і краса, ніжність і могутність, бездоганність у кожній деталі. Тому саме ліс, поле чи озеро – це мої найбільші антидепресанти.

В людях  найбільше ціную щирість. Бо дуже важко, але дуже сильно бути чесним в першу чергу з собою і щирим з навколишнім світом. Я захоплююся сильними людьми, які творять щось нове, які змінюють сьогодення і які не бояться: жити, пробувати, кохати, ризикувати, любити, радіти і сумувати…

 

ПОШУРШИМО?

 Пошуршимо? – це продукт моїх постійних пошуків сенсу. Він з’явився в 2012 році і дуже еволюціонував з того часу разом зі мною. Тому це своєрідний літопис мого життя, роздумів, пріоритетів, думок та ідей.

Але головне лишилося: прагнення до усвідомлення цінності і причетності життя, пошук натхнення  в дрібницях, пошук добра у всіх його проявах, постійне навчання та самовдосконалення.

Я далеко не гуру і не вчитель, але радо ділюся своїм досвідом та висновками для того, щоб і самій глибше в них розібратися. Сподіваюся ті питання, що задаю собі і теми, що мене чіпають – відгукнуться і у вас.

Зараз проект складається з кількох напрямків: 

 

СПІЛЬНОТА НАТХНЕННЯ  І РОЗВИТКУ! 

Спільнота натхнення і розвитку “Пошуршимо?” існує вже майже рік! І я можу абсолютно впевнено сказати, що це моя мрія:) Ця ідея прийшла мені з моєї особистої потреби однодумців, що так само відчувають потребу в розвитку і навчанні. Люди, які рухаються вперед, навіть якщо середовище не сприяє. І тому ідея створити середовище, що надихає та дає усі інструменти для розвитку мені здалася дуже класною. 

Але те, що вийшло – перевищило усі мої очікування. Тепер це найкрутіша україномовна платформа натхнення та тусовка неймовірних людей з усієї України. Я запрошую експертів, щоб кожен в спільноті мав доступ до цінної інформації про саморозвиток та міг використати інструменти, що активізувати цей процес в собі. 

Ми спілкуємося, тусуємося онлайн і оффлайн, вчимося, надихаємося і підтримуємо один одного…. ми шуршимо і це кожного дня

Відразу хочу підкреслити, що я не є суперефективною людиною, яка встигає все і досягає усіх-усіх своїх цілей, яка 100% знає свою місію і яка між цим ще встигає бути full time оптимістом скрізь і завжди) Це точно не про мене, але я  вчуся думати стратегічно, намагаюся використовувати час ефективно і при цьому не втрачати смак спонтанності і недосконалості.

Ціль принтів та планерів, що я розроблюю – це внести красу в повсякденне рутинне планування і при цьому додати трохи більше сконцентрованості на своїх цілях.  А ще, я рада робити це українською.travelling printable

Більше тут: https://linktr.ee/shurshymo

МОЯ ІСТОРІЯ

Я не схильна вірити в те, що описувати своє життя тут є принциповим. І скажу чесно, що цей шматок тексту видався мені найскладнішим з усіх попередніх публікацій за 3 роки:)

 Але я подумала, що все-таки це необхідно, тому що “Пошуршимо?” – це не проект в прямому сенсі слова. Кожна стаття дуже пов’язана з моїм життям і, думаю, читачам може бути корисно знати як я до всього цього докотилася:)

 “Ніхто крім тебе не побудує твою реальність” – напевно це те, що я можу назвати своїм кредо. Скільки себе пам’ятаю, я шукаю те, що підходить саме мені: мої особисті цілі, а не ті, що нав’язані суспільством, мої мрії, мій стиль життя, мої ідеї, моє бачення. Так, не знайшовши потрібних відповідей  на факультеті банківської справи, в 19 років я почала шалене поєднання нудного університету з супер цікавою першою роботою. Відразу скажу, що мені надзвичайно щастить в житті зустрічати дійсно хороших людей і за це дуже вдячна кожній з них. 4 роки я працювала в сфері  чоловічої моди та індивідуального пошиття. Розвиваючи стартап з нуля, я дуже багато навчилася: що таке бізнес, що таке сила волі, бачення. Тут я відчула, що таке робота нон-стоп, конкретні результати і реальна праця. І цей досвід заклав в мені фундамент того, що все можна зробити своїми руками і своєю головою. Головне – багато працювати і шукати хороших людей для співпраці. Тут особлива подяка моєму другу і вчителю К.В.

 В 23 роки почалася епопея моїх мандрів, експериментів і пошуків себе.

 У 2012 я поїхала на 7 місяців навчання в Індонезію по стипендії. Власне кажучи, саме там я почала  цей блог як нотатки про свої азійські пригоди, про яскраву Індонезію, бізнес Малайзію,  незвичайний Сингапур.  Детальніше про мандри можна читнути тут>>>>

Я поїхала на іншу півкулю шукати себе, свої мрії і цілі. Вже тоді я зрозуміла важливість усвідомлення відповідальності за своє життя.

Спробувавши стиль життя мандрівного хіпі, я повернулася додому і зрозуміла, що це не моє. Занадто прісним, безцільним і трохи егоїстичним мені здалося таке життя. Я відчувала бажання приносити користь цьому світові. Я відкрила для себе волонтерство – ідеальний компроміс між враженнями та ефектом. Так, про програмі EVS я провела цікавих півроку  в Болгарії (Софія) в дивовижному Соціальному вогняному театрі та пізнала щастя дарувати добро навкруги.

Подорожі для мене переросли з егоїстичних вражень у більше цільове русло змін.

Саме ці думки про добро і зміни дали мені поштовх завчасно повернутись додому тоді, коли я розуміла, що волонтерювати закордоном трохи дивно, коли в Україні так потрібна твоя допомога. В грудні 2013 я повернулася.

Лови цілу серію відео на тему “Моя історія”, якщо тобі цікаво>>>>

А ЩО ЗАРАЗ? 

З того часу було багато всього:

  • займалася розвитком громадянського суспільства разом з Ресурсним центром ГУРТ, працюючи з розвитком села та підприємництва.
  • 2 роки я жила в Празі і працювала менеджером проектів в міжнародній компанії.
  • Зараз я працюю в IT компанії у Львові і здійснюю проект своєї мрії “СПІЛЬНОТА ПОШУРШИМО

Я не жертва обставин, я результат моїх рішень (Стівен Кові)

У кожного з нас є свій внутрішній стрижень, який являє собою основу нашої особистості. Для мене це набір моїх цінностей і переконань, що створюють для мене мою систему координат, в якій я живу. 

Таким чином я беру відповідальність за своє життя, бо роблю вибір. Вибір жити в Україні, вибір створювати проект мрії, вибір бути тою людиною, що я є.  Стрижень – це не те, що ми дістаємо в спадок чи від народження.  Я вірю, що з будь-якого матеріалу (того, що  в тебе від народження) можна зліпити будь-що: як шедевральне, так і потворне.  Все залежить від тебе і твого вибору не бути жертвою, не жаліти себе, не думати як все не так, не думати як тобі важко – а брати своє життя в руки, брати відповідальність за свої рішення, робити рішення  і жити життям своєї мрії. 

Багато чого змінилося з того часу, як я почала задумуватися над питаннями сенсу і цінності. Я знайшла те, що мене надихає і мотивує, а саме: розвивати  і розвиватися, створювати цінність та робити хороший вплив на те, що навкруги. Адже кожен з нас несе свою маленьку або велику місію, яку ми можемо самі собі обрати.

Отож велкам в мій простір натхнення і роботи над собою!

 

Буду вдячна за коментарі, думки чи питання, на які ми будемо разом шукати відповіді.

Пишіть мені на info@shurshannya.com.ua

Таня Пилипчук 

 

ШУРШИМО З ДРУЗЯМИ