Вітаємо вас на  № 1 платформі для саморозвитку жінок  “Пошуршимо?” 

Це онлайн-середовище знань та підтримки українською. Тут є повний набір інструментів для особистісного росту: цікаві статті та інтерв’ю з психологами й коучами, історії трансформацій; онлайн майстер-класи й спільнота для жінок.“Пошуршимо?”  — це платформа для тих, хто прагне самопізнання та  розвитку. Ми надихаємо й підказуємо як стати більш усвідомленими, знати свої бажання й сміливо ставити цілі, як йти до мети й не вигоріти на шляху до неї, розкрити свій потенціал і наповнити життя сенсом.

Історія “Пошуршимо?”

Заснувала платформу саморозвитку “Пошуршимо?”  я — Таня Пилипчук. Мені 32 роки,  я дружина і мама, мешкаю у прекрасному місті Львів.

Вивчала банківську справу в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана  та інноваційне підприємництво у Львівський бізнес-школі.  Протягом 10 років встигла попрацювати в різних сферах: від малого бізнесу в Києві до міжнародних маркетингових агенцій в Чехії. Мій професійний досвід допоміг мені створити справу моєї мрії — платформу саморозвитку для жінок “Пошуршимо?”

Чому це справа моєї мрії? Бо я величезна фанатка самопізнання й особистісного росту, вірю в силу знань і дій, які наповнюють життя сенсом. А ще я вірю у силу українських жінок, де завдяки взаємопідтримці ми розвиваємося, стаємо сміливішими й успішнішими у своїх цілях.

Як все починалося?

Хто працює у “Пошуршимо?”

Мотором і рушієм  “Пошуршимо?” є  команда, яка забезпечує функціонування  платформи та експерти, що створюють майстер-класи для спільноти . Так-так, я не роблю усе це самотужки. 

Кістяк команди складають:

Олег Пилипчук — стратегічний партнер і мій чоловік, він бере активну участь в прийнятті ключових рішень;

 Галина Дем’ян-Макарова — операційна менеджерка й людина-золоті руки, саме вона  допомагає знаходити експертів й веде процес створення майстер-класів від А до Я; 

Анастасія Махнюк — редакторка, відповідальна за контент-маркетинг й соцмережі, вона старається аби вам було цікаво й корисно; 

Віра Алфьорова — медіабаєрка, налаштовує рекламу у соцмережах й робить так, щоб про нас дізнались якомога більше жінок.

Ксеня Мосур — графічна дизайнерка, вона робить  воркбуки зручними для навчання.

Експерти — автори майстер-класів:

Для створення навчальних продуктів ми запрошуємо профільних експертів з України. Понад 20 коучинь, психологинь, підприємиць, консультанток й тренерок з розвитку стали авторками  майстер-класів у спільноті “Пошуршимо?”

Серед них Наталка Шпот — психотерапевтка і викладачка Львівської бізнес-школи; Уляна Ходорівська — кар’єрна консультантка; Ірина Пономарь — тренерка з розвитку мозку;  Марта Чорна  — нутриціологиня й тренерка з йоги.

Для нас важливо, щоб знання несли справжні фахівці, а  складні питання пояснювали досвідчені спеціалісти. Саме тому майстер-класи спільноти “Пошуршимо?”  — це безпечне й ефективне середовище для саморозвитку.

Що ви знайдете у “Пошуршимо?

Спільнота

Це закритий клуб для жінок на базі нашої платформи. У ньому 200+ учасниць, які спілкуються, навчаються разом, підтримують одна одну день у день. Це справжнє місце сили й опори.

Майстер-класи

У спільноті є 40 + майстер-класів на теми саморозвитку: від планування, кар’єрної стратегії, есенціалізму до антистресу, самоцінності та життєстійкості. Щомісяця публікується новий майстер-клас.

Блог зі статтями

На сайті “Пошуршимо?” вже понад 300 статей, інтерв’ю та історій особистісних трансформацій. Щотижня вас чекає нова публікація на актуальну тему.

Безкоштовні програми

Щосезону ми стараємося організувати тематичний онлайн-івент для жінок. Наша команда вже проводила програми “Я okay” та “Я okay 2.0” про гармонію та самоцінність, “Робота в кайф” про кар’єрний ріст, “Плануй життя, а не справи” про здоровий підхід до продуктивності. Загалом в наших програмах взяли участь понад 10 тисяч жінок з усіх куточків України.

Ми в час війни

Наша місія — ділитися знаннями й давати підтримку. Робити це українською для українських жінок. Це було до війни й лишається незмінним сьогодні.

Ми переконані, що наші дії, віра та захисники приведуть  до перемоги, а після — стануть фундаментом для росту й нових досягнень.

Підтримайте платформу “Пошуршимо?”

Підтримуємо одна одну й віримо в перемогу!