161
20 Березня, 2023
Мене звати Вероніка, я у спільноті теж новенька, але мені тут дуже подобається. Я відчуваю тут себе, як у рідному місті. Наразі я проживаю у Канаді з сім’єю. Проходжу період адаптація і це зовсім не просто, я навіть не очікувала. В Україні я була боєць, усе могла (майже усе), а тут як неприкаяна, і це нове для мене. Спільнота стала для мене острівцем затишку і віри, що я знову зможу все♥️
Читайте також
Цінності: 5 стовпів на яких тримається «Пошуршимо?»
20 Вересня, 2023
Майстер-класи, що допоможуть пережити війну