Матієнко Людмила, керівниця відділу технічних письменників

Хотіла написати сюди да все якось ніяк, але відчуваю, що зараз саме час та є на це бажання і ресурс. Після початку війни часто думала, а чи варто далі приймати участь у спільноті, чи на часі, чи є у цьому сенс і т.д. І я кожного разу відповідала Так. Бо ця спільнота – це підтримка, натхнення, маса нової інформації. Можна навіть нічого не писати, а просто прочитати, що тут пишуть і вже розумієш, що життя продовжується і воно прекрасне. Для мене спільнота – це підтримка, навчання і просто середовище позитиву. Дякую учасницям і всім, хто створює спільноту, ви прекрасні😘

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Читайте також


Warning: Undefined array key 0 in /home/healthta/shurshannya.com.ua/www/wp-content/themes/shurshannya/templates/read-also.php on line 4

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/healthta/shurshannya.com.ua/www/wp-content/themes/shurshannya/templates/read-also.php on line 4
.