103
20 Березня, 2023
Хотіла написати сюди да все якось ніяк, але відчуваю, що зараз саме час та є на це бажання і ресурс. Після початку війни часто думала, а чи варто далі приймати участь у спільноті, чи на часі, чи є у цьому сенс і т.д. І я кожного разу відповідала Так. Бо ця спільнота – це підтримка, натхнення, маса нової інформації. Можна навіть нічого не писати, а просто прочитати, що тут пишуть і вже розумієш, що життя продовжується і воно прекрасне. Для мене спільнота – це підтримка, навчання і просто середовище позитиву. Дякую учасницям і всім, хто створює спільноту, ви прекрасні😘
Читайте також
Цінності: 5 стовпів на яких тримається «Пошуршимо?»
20 Вересня, 2023
Майстер-класи, що допоможуть пережити війну