126
March 8, 2018
Привіт! Огляд цієї книги хочу почати з думки про те, що реалії – це те, як ми дивимося на світ, а не сам світ. Погодьтеся, у кожного своя призма успіху, щастя і роботи. І кожен сам визначає свої стандарти і акценти. Автори цієї книги мені дуже близькі по духу щодо цього питання.
Напевно тому, я спочатку прослухала цю книгу у аудіоформаті мовою оригіналу, а вже потім придбала український переклад для так сказати “закріплення матеріалу”. Обожнюю людей, що спрощують, а не ускладнюють. Забагато все-таки навколо ускладнених ситуацій, справ і сприйняття. Ми самі можемо ускладнювати поняття про старт власної справи, про нову звичку, про власну відповідальність, про добро і зло… Хоча насправді все значно простіше. Тому сьогодні з задоволенням пишу про маленьку, але дуже сильну книгу Дж. Фрайда і Д. Хенссона “REWORK”.(паперова>>>, електронна>>>>)
Самі автори пишуть, що ця книга для тих, хто вже має свій бізнес, чи тільки хоче його почати, але не тільки. Ця книга і для тих, хто ще не знає, чого хоче досягти у житті. Як на мене, то книга важлива для усіх, кому цікаво подивитися на спосіб ведення справ по-новому, лаконічно і без ускладнень.
Далі вирвані цитати і думки з книги. Чесно, тільки деякі, бо в книга просто рясніє влучними і правильними словами. Хочеться вирвати кожну сторінку і повісити на стіну.
Щоб виконати роботу чудово, треба мати відчуття, що ваша справа є вартісною, що ви залишаєте слід у Всесвіті. Що ви є частиною чогось важливого. Це не означає, що ви мусите винайти ліки від раку. Ідеться про те, щоб відчувати значущість своїх зусиль.
Коли в повітрі так багато флюїдів поразки, їх дуже легко вдихнути. Не робіть цього. Поразки інших людей є всього лише поразками інших людей. Не більше.
Ще одне поширене хибне уявлення: ви нібито маєте вчитися на своїх помилках. Єдине, чого ви насправді можете навчитися з власних помилок, – це те, чого не треба робити. Але наскільки це знання цінне? Як і раніше, ви не знатимете, що треба робити. Інша справа – вчитися на своїх успіхах.
Якщо ви не маєте хисту провидця, то довгострокове бізнес-планування буде для вас не більше ніж фантазуванням. Існує надто багато факторів, на які ви не можете впливати….
У нашій культурі усталено з великою шаною ставитися до трудоголіків. Вони культивують стиль, коли нормальним вважається працювати вночі та спати в офісі. … Але такий трудоголізм не тільки не обов’язковий, він безглуздий. Працювати більше не означає більше дбати про справу. Це означає тільки більше працювати.
“Це нереально. Принаймні в наших реаліях це ніколи не спрацює”. Ви чуєте це раз по раз, коли ділитеся з кимось своєю свіжою ідеєю. Схоже, що цей “реальний” світ – страшенно похмуре і гнітюче місце.
Найпростіший і найбільш прямолінійний спосіб створити чудовий продукт або послугу – зробити щось таке, чим ви самі хотіли б користуватися.
Невирішені проблеми, відкладені справи мають властивість накопичуватися. Зрештою, ви або ігноруєте ці “завали”, або розгрібаєте їх у поспіху, або викидаєте. В результаті кожна окрема проблема із цього стосу залишається невирішеною.
Де тільки можна, замініть підхід “подумаю про це” на “знайти рішення цього питання”
Енергія поступу підживлює вашу мотивацію. Вона змушує вас рухатися далі. Вона надихає вас. Без неї ви далеко не підете. Якщо не маєте мотивації робити те, що робите, ви не досягнете доброго результату.
Енергія поступу виникає тоді, коли ви успішно завершуєте одне завдання і тоді беретеся до наступного. Ніхто не любить застрягати на одному нескінченному проекті, у якого не видно чіткої лінії фінішу.
Читайте також
Наші безкоштовні програми