Ранковий підйом і його “жахливі наслідки”. Огляд книги “Чудовий ранок” (частина 1)

admin
Поділитись

Щодня зранку перед нами постає виклик – подолати сірість і почати жити на повну силу. Це найважливіше і водночас найскладніше завдання в історії людства – відкинути виправдання і відмовки і докласти максимально зусиль для того, щоб створити життя, якого ви прагнете, – без обмежень, яким живуть не дуже багато людей.

Дооооооброго ранку! Так-так, саме доброго і чудового, адже сьогодні в нас довгоочікуваний (принаймні для мене:) огляд книги, що перевернула моє життя та зробила реальні зміни в щоденній рутині, а саме «Чудовий ранок» Гела Елрода.(паперова>>>електронна>>>>)

Я знаю, що багато хто з вас вже її читав, правда? Але якось моя подруга озвучила таку думку, що мені дуже запала: ми читаємо книжки про саморозвиток і думаємо, що цього достатньо, що це і є той саморозвиток, про який ми читаємо. Але це не так, якщо не втілювати в життя ідеї з тих книжок. І я абсолютно погоджуюся.

Більше того, я впевнена, що якби я реалізувала хоча б 5% з того, що я прочитала про силу волі, спорт, самонавчання, самодисципліну, зміну звичок і т.д. – я би була на кілометри попереду себе сьогодні. Тому читаємо, вчимося і діємо!

Про книгу “Чудовий ранок” можна багато говорити. Вона для усіх і кожного, незалежно, де ти працюєш, що любиш, є ти сова чи жайворонок. Так-так, шановні сови)))) Вам це також підходить, тому не спішіть казати «це не для мене».

«На будь-якому етапі вашого життя – на вершині успіху або на смузі невдач і негараздів, коли ви намагаєтесь знайти вихід із непростої ситуації,- між нами є дещо спільне: ми прагнемо вдосконалювати своє життя і себе самих. Це не означає, що з нашим життям щось не так, просто ми народжуємося з бажанням і прагненням повсякчас зростати і удосконалюватися»

О еврика! Цейшматок тексту, що на перших сторінках книги, був моїм прозрінням. А я завжди думаю, звідки береться оце бажання прагнути до кращого, аналізувати себе і рухатися вперед.
Кожна людина народжується з бажанням розвиватися. Проте хтось залипає в невизначеності, заплутавшись в своїх сумнівах і ліні. А хтось, незважаючи на це, встає о 5-й ранку і робить A BIG CHANGE (велику зміну) у своєму житті. Більше того, «ми самі обираємо виклики, події і обставини в житті, що нас надихають»

Почнемо з того, що я намагаюся налагодити ранковий підйом вже 2 роки. Інколи в мене виходить (найдовше 3 тижні о 6.30 ранку), але зазвичай все зривається за кілька тижнів і я перетворюю свої ранки на забіги зі збирання на роботу, супер швидкий сніданок (що не смакує) та біг біг біг. У вас також так? Отож я купила книгу і подумала, що це має бути по-особливому, бо я не єдина, хто таке практикує, бо хтось уже прожив цей досвід, бо це мені допоможе.


Отож сьогодні 30-й день мого ранкового підйому

РЕЗУЛЬТАТИ:

 1. Організований і проведений вебінар “Моє супер літо”>> – вперше в житті. Маю 1300 підписників!!!
 2. Фізичні вправи 24 дні на місяць + 4 пробіжки
 3. Почала (і року не пройшло) робити планку – 1 хв 20 секунд поки
 4. 18 разів писала ранкові сторінки
 5. Прочитала книгу “Чудовий ранок” та почала “Коротко і по суті”
 6. Організувала відпустку: поїздка у 4-ри міста Європою + відвідини сім’ї
 7. Підготовка наступного сюрпризу від Пошуршимо:) Анонс цього тижня
 8. Продумування свого раціону – деталі пізніше
 9. 4 статті + оновлення стратегії проекту до кінця року
 10. 2 інтерв’ю для Radio Youngsters>> Metamorphosis>>
 11. Навчання: розпочала курс по розвитку платформи Пошуршимо
 12. Навчилася заїжджати задом в гараж та рушати під гору (епопея мого водіння))

ПРОВАЛИ:

 1. У відпустці і на вихідні це майже не спрацювало. Хто б сумнівався:) Все попереду
 2. Середній час вставання з ліжка 5.30-5.45 (не 5.00). Тобто я прокидаюся і ще півгодини веду переговори з своєю силою волі…
 3. Фізичні навантаження поки стосуються розтяжки і розминки більше, хочу додати силових вправ.
 4. Мало бути більше бігу. 4 рази – то самий мінімум і все ж він є:)

Нагадаю, що я працюю full time і усі ці результати я зробила поза робочим часом. Просто, щоб ви не думали, що це дуже легко комусь:)


Це виклик мого літа і він працює!

Перша частина цитат з книги далі. Ставте “+” в коментарях, якщо чекаєте другу частину:)

Перший крок на шляху до мети – вирішити, що ви не стоятимете на місці. Джон П. Морган

Слова «життя занадто коротке» повторюються так часто, що вони перетворилися на кліше. Однак це щира правда. У вас немає часу, щоб бути нещасним посереднім. Це не лише безглуздо, а і боляче. Сет Годін

Щоденне пробудження і ранковий графік (або його відсутність) дуже впливають на життєвий успіх. Цілеспрямований, продуктивний і успішний ранок є запорукою цілеспрямованого продуктивного і успішного дня, а отже і життя. І навпаки, після непланомірного, непродуктивного ранку буде такий самий день, і, зрештою, і пересічне життя.

Те, ким ви стаєте, – найважливіший чинник вашого життя і на сьогодні, і в майбутньому.

Рівень твого успіху ніколи не виходить за межі твого особистісного розвитку, адже успіх супроводжує ту людину, яка здатна його привертати.

З одного боку, усі ми прагнемо бути щасливими. З іншого – нам відомо, що саме може зробити нас такими. Але ми цього не робимо. Чому? Усе просто. Ми занадто зайняті. Занадто зайняті для чого? Для того, щоб стати щасливими. Метью Келлі

Якщо хочеш змінити своє життя, будь готовим до того, що потрібно буде робити щось по-іншому. Кевін Брейсі

Відчуваючи енергію, мотивацію, зосередженість, набагато легше ставити чітку мету, напрацьовувати стратегії і реалізовувати плани…

Ніхто не хоче жити на полі бою. Усі хочуть бути вільними, лягати і прокидатися тоді, коли забажають, робити будь-що і будь з ким. Ми хочемо по-справжньому любити своє життя, роботу, людей, які оточують нас удома і на роботі. Таке наше бачення успіху. Однак ваше життя само не стане таким. Його потрібно «налаштувати». Якщо ви мрієте про незвичайне життя, з’ясуйте основні причини посередності, щоб вона не проникала у ваш світ, бо інакше вона, без сумніву, стане на заваді вашим планам.

Часто люди живуть нинішнім днем і не ставлять перед собою жодної високої або значної мети, а просто намагаються виживати. Більшість із них зосереджується на тому, щоб якомога краще прожити черговий день. Вони обирають шлях найменшого спротиву і прагнуть короткотермінових, скороминущих задоволень, щосили уникаючи болю чи дискомфорту, що зазвичай супроводжують процес зростання і саморозвитку.
Завжди пам’ятайте: набагато важливіше, ким ви станете, аніж те, що ви робите, однак саме ваші вчинки визначають, якою людиною ви станете.

Можливо, 95% людей не в змозі реалізувати свій потенціал і створити бажане життя саме тому, що більшість із них не вважає, що потрібно негайно почати вдосконалюватися і тим самим покращити своє життя. Це властивість людської природи – жити з відчуттям, що все відбудеться «колись, не зараз», і вважати, що життя плистиме само собою. І до чого це призводить? Якщо таке світосприйняття не зміниться, у житті будуть постійні зволікання, нереалізований потенціал і нарікання. Пам’ятайте, що теперішній момент найважливіший, адже ваші дії тут і зараз визначають, якою людиною ви станете. А від того, ким ви станете, залежить, своєю чергою, якість і напрям вашого життя.

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.