Не плануй і все буде прекрасно. Малайзія, Частина 2. Мелака

admin
Поділитись

Отож ми були вражені урбанізацією Куала Лумпуру, столиці Малайзії, і, незважаючи, що грошей вже майже не було, вирішили подивитись, а якже воно поза межами цього бетонного міста.

І тут ми потрапили в стару Європу з бруківкою, ліхтарями, каналами, маленькими будиночками та парками і все це в  перемішку з неперевершеними китайськими кварталами.  Місто Мелака – яскравий результат колонізації Малайзії Португалією.  Це всього 2 години на автобусі від КЛ (і скажу вам, що автовокзал в КЛ можна порівняти з нашим аеропортом:)

Изображение 2887

Отож за кілька годин комфортної дороги, що також було дивно після індонезійських невіжених водіїв та автобусів, в яких дозволено палити, ми потрапили сюди.

Насправді, ми провели в цьому дивомісті 4 години всього, оскільки вже мали бігти на літак.  Проте цього вистачило, щоб ввібрати в себе цю дивовижну атмосферу, цей запах історії. Португальці постарались тут)

Изображение 2840

Изображение 2801

Изображение 2911

І тут починаються ці шалено яскраві китайські квартальчики, в яких ми і провели майже весь час в цьому місті)

Изображение 2871

А це, доречі, вид транспорту, що дуже популярний і в Індонезії. Називається “бечя”. 

Дорогувато, бо це ж все-таки людська праця, проте спробувати варто. Будь готовий,  що ціну тобі, як іноземцю, скажуть в 3 рази більшу. Тому, або толерантно погоджуйся, або торгуйся (доречі, це гарний привід підвчити мову))

Изображение 2817

В першому пості я писала, що те, що ти подорожуєш з мінімальними коштами дає  можливість бути винахідливим в своїх подорожах. Ось тобі один рецепт, до якого ми прийшли самі))

Завжди бери з собою вівсянку в дорогу.  Якщо у вас немає коштів на їжу (а таке буває)), то гарячу воду вам завжди дадуть безкоштовно в будь-якому кафе)

Цим чудорецептом економії ми користувались і на Балі, і в Сингапурі, і на Ломбоці)

Изображение 2844

Доречі далі про те, як долю не обіграєш, або як отримати візу в Сингапур)

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.