Дитячі принти для гарного планування {інструкція заповнення}

admin
Поділитись

Розробивши принт “Мої перемоги”, я зрозуміла, що потрапила в епіцентр батьківських пошуків. Батьки прагнуть розвивати розумних і успішних дітей, але часто не мають можливості  вкладати в це достатньо часу і зусиль. Гарно про це пише Клейнтон Крістенсен в книзі “Як ви будуєте своє життя”:

Навчати дітей долати перешкоди – одна з найголовніших функцій батьків. Життєво важливо повністю спорядити їх для боротьби з труднощами, що можуть трапитися в життя. Але як розвинути в своїх дітях потрібні здібності? Налаштовуйте дітей на високий результат, на далекі цілі, а коли їм щось не вдаватиметься, зробіть усе, аби бути поряд і допомогти їм засвоїти отриманий досвід, допомогти зрозуміти дещо важливе: коли ставиш високу мету, можеш схибити – і в цьому немає нічого надзвичайного….

Саме ця книга спонукнула мене розробити набір принтів для дітей. Деталі тут>>>>. 

Розробляючи кожен лист я керувалася ідеями цікавого і веселого цілепокладання, аналізу результатів та визначення наступних кроків. Далі – проілюстрована інструкцію щодо заповнення набору .

DSC_1421

ЦЕ Я

Це візитна картка самого планувальника. Фото та ім’я додасть персоналізованості, а цілі на рік – не такі великі, але не такі малі. Думаю для дітей – це гарний урок того, як можна думати наперед. Можна і потрібно. 
DSC_1423

ПЛАНИ ТА ПЕРЕМОГИ

Це планування тижня створено так, що спочатку дитина планує тиждень, а потім підводить підсумки своїх результатів. Класна навичка оцінки своїх результатів та коригування планів. Отож, в неділю ввечері в першу колонку записуємо плани та завдання, що необхідно виконати протягом тижня. Протягом тижня записуємо свої перемоги та рахуємо їх кількість. А потім переходимо до наступного принта.

DSC_1424

МОЇ ПЕРЕМОГИ МІСЯЦЯ

Це принт краще помістити десь на видному місці для того, щоб ваше чадо завжди мало змогу побачити графік своїх перемог і надихнутися йти далі. Це місячний підсумок, що малюється базуючись на попередньому принті за 4-ри тижні. Малюємо графік своїх перемог місяця. Аналізуємо, що навчилися і що хочемо знати.

DSC_1425

ТИЖНЕВИК 

Також ви маєте 4 різних за кольором принти на кожен тиждень, де дитина відмічає хрестиком в кольорових колах плановані події тижня та записує тижневі турботу. Кожен тиждень має свій колір. Це своєрідний тижневий планувальник-графік, який допомагаєш бачити картинку вцілому і яскраво планувати.

DSC_1426

З чого почати?

  1. Необхідно придбати набір та завантажити папку з PDF файлами
  2. Роздрукувати їх на місяць. Тижневі плани можна вішати на холодильник або стіни, а можна просто скріпити біндером.
  3. На початку тижня заповнювати, а в кінці – робити аналіз. Принти призначені для необмеженого використання. Тобто, завантаживши його один раз, ви можете користуватися ним стільки, скільки необхідно. Сторінки  не закінчаться, оскільки ви завжди зможете роздрукувати нові:)

Придбaти можна тут тут>>>>

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.