Добрий блокнот {Фонд Таблеточки}

admin
Поділитись

Вітаю! Я вже не раз казала, що вбачаю благодійність як невід’ємну частину проекту “Пошуршимо?”. Ми живемо в світі, де багатьом випало значно більше перешкод ніж нам. І потрібно дуже чітко уявляти, що так сталося не тому, що хтось кращий чи гірший, не тому, що комусь пощастило чи ні, і точно не тому, що хтось більше заслужив чи ні.

Життя таке, що деякі речі ми просто не можемо поясними, і тому, єдине, що можна робити в такому випадку – це допомагати тим, хто того потребує.

На жаль, поки корпоративна соціальна відповідальність в Україні – далеко не таке поширене явище, як індивідуальна. Саме тому ми, у співпраці з Фондом “Таблеточки”, намагаємося допомогти діткам, що хворіють на рак. Адже, навіть маленька допомога – це допомога:)

добрі справи банер

Як можна долучитися?

(1) Придбати блокнот “Моя супер осінь” для себе. З кожного блокноту 50 грн гарантовано буде перераховано в Фонд “Таблеточки” та пред’явлені документи, що підтверджують переказ.

(2) Подарувати блокнот “Моя супер осінь” своїм друзям. Так само, з кожного блокноту 50 грн. гарантовано буде передано в фонд.

(3) Поширити цю сторінку, що дасть можливість більшій кількості людей долучитися до доброї справи

[btnsx id=”4195″]


Про фонд “Таблеточки”

ТАБЛЕТОЧКИ – МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ В УКРАЇНІ

Фонд заснований волонтерами у 2011 році. За 4 роки роботи вони відправили на лікування за кордон 23 дітей, забезпечили ліками 1350 маленьких пацієнтів, домоглися безпечного переливання крові в Охматдиті. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває волонтерський і донорський рух в Україні.

Кожен з нас може робити добро. Добро не вимірюється сумами, штуками чи кілограмами. А ще добро має звичку повертатися:)


Про блокнот “Моя супер осінь”

осінь

Блокнот “Моя супер осінь” – це сезонний блокнот для гарного планування осені.

Тут ви зможете знайти 26 сторінок в осінній тематиці: свої цілі, план на кожен місяць, 12 тижневиків, спорт план, чеклисти виконання планів на кожен місяць, нотатки. Більше про блокнот дивіться тут>>>

  • Блокнот на 26 сторінок, двосторонній друк
  • Зручний формат А5 на спіралі
  • Авторська розробка на білому матовому папері (160 гр.), що дуже приємний на дотик та для писання.

    [btnsx id=”4195″]

Плануйте гарно! Робіть добро!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.