Різдвяне послання в майбутнє! Перша стаття року

admin
Поділитись

На Різдвяні свята, коли настрій піднесений, коли в колі родини, коли думаєш про любов і радість… люблю в такі дні аналізувати і годинку виділити собі. Для рефлексій і розуміння себе, для гармонії. Завдяки цьому, хочу вам написати маленьке різдвяне послання в майбутнє. Для того, щоб протягом року і майбутніх років, ми пам’ятали про важливе і залишили крихту цієї щирої радості, що панує в душах зараз на весь рік… на кожен день.

 Привіт! Де б життя тебе не закинуло, які б почуття не вирували в твоєму серці, наступні слова нагадають тобі про важливе, про те, про що можна було забутися в рутині і в щоденних ланцюжках негараздів і проблем. Отож, виділи собі кілька хвилин… зупинись… сядь зручно… вдихни… згадай… про основу

Згадай, наскільки цінне є твоє життя, кожна хвилин. Ти дихаєш, твоє серце б’ється, ти живеш. А це значить, що ти можеш творити добро, ти можеш робити людей щасливими. Навіть маленькими проявами радості, уваги і тепла, ти створюєш світло навкруги. Не скупися на добрі слова, на слова любові, на обійми, на маленькі приємнощі. В тебе від цього нічого не зменшиться, лише примножиться. Даруй…

 Більше рухайся. Камінь, що котиться, мохом не поростає. Клопоти нас тримають на землі. Не ухиляйся від них, але й не дай їм панувати над тобою. Ніколи не бійся починати і вивчати нового діла – і обновишся сам. Алей рухайся – із смислом. (Многії літа, благії літ, М. Дочинець)

Подумай, що ти є суттєвою одиницею світу. Подумай, що ти тут не дарма, що в кожного з нас є те маленьке чи велике покликання. Не занурюйся в суєту та рутину на 100%. Залиши трішки себе чомусь більшому за нас, чомусь важливому, чомусь корисному… буде це волонтерська добра рука, натхнення для когось, душевне слово, чи вчасне мовчання, дія  – роби це регулярно і ти будеш відчувати свою участь у цьому світі.

Цінуй те, що маєш та не порівнюй себе з іншими. Так, ти це чуєш часто і можливо ці слова вже втратила той важливий сенс, який вони несуть. Але оскільки ти маєш хвилинку спокою, подякуй за усе, що в тебе є в житті. Кожна людина має своє унікальне життя, не варто топтати вже протоптані дороги, шукай свою, шукай себе.  Не дивись на те, що у інших. Воно іншим приносить щастя, а тобі – потрібно щось своє. Подумай – що саме? Не рівняйся на чужі ідеальні обкладинки в інстаграмі чи фб.

Прагни до справжнього, до щирого, до себе самого. Копай в собі криницю, казав Г. Сковорода. Дивись глибше.

Не бійся дій і відповідальності. Будуй свій стрижень, розвивай свою особистість, працюй над своїм тілом. Це все в твоїх руках. Не відкладай… ти не знаєш, що буде завтра. Працюй і відпочивай, шукай свою середину і не зупиняйся на дорозі до своїх мрій. Рух до мрій – це те найкрутіше, що ти можеш робити в житті. Бо коли обернешся за 50 років, то не будеш думати про список виконаних справ. Ти будеш думати про те, чого досяг(ла), хто навколо і що суттєвого було створено та принесено. Думай стратегічно, твори сміливо.

“Прийде час – і ви не схочете, не зможете бути таким, як раніше. Це може з’явитися враз, і не варто цього боятися. Все змінюється в цьому світі. І людина теж.  Змінюйтеся. Одягайте іншу сорочку на тіло. Одягайте душу в нові штани. І не чекайте для цього нового ранку чи понеділка. Ставайте новою людиною вже. Якщо мало працювали, працюйте більше. Якщо забагато – працюйте менше. І так у всьому. Вирівнюйте себе з природою. Скидайте з себе недобрі звички старої людини (без огляду на те, скільки вам років) – і обновитеся. І полегшено підете вперед. І не озирайтеся, не жалкуйте за тим, що лишилося позаду, що впало з вашого горба.” (Многії літа, благії літ, М. Дочинець)

 Напиши в коментарях “+”, якщо ти поділяєш ці думки і мені продовжити цю тему?

👌МОЇ НОВОРІЧНІ ОБІЦЯНКИ

 Завантажуй свої новорічні обіцянки:  https://www.subscribepage.com/mynewyearpromises

ЗАПЛАНУЙ СВІЙ СУПЕР РІК🎄

 Запис вебінару про аналіз 2018 року і планування 2019. Завантажуй роздруківку: https://www.subscribepage.com/superyear

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.