Як очікування псують нашу реальність? 5 питань на завершення року

admin
Поділитись

Розкажу вам одну історію…

В 19 років я почала працювати на роботі своєї мрії та паралельно вчитися в університеті. Я була успішна й амбіційна, мала все, що хотіла і сама до цього дійшла. Але мені було недостатньо.

У 22, після вигорання і хронічної втоми, хотіла втекти від питань, що крутилися в голові, тому я поїхала навчатися в Індонезію. Досягла мети, хоча і не втекла від запитань, але мені було цього недостатньо.

У 25 закохалася, зрозуміла більш-менш в якому векторі хочу рухатися в житті, мешкала в Празі, працювала в міжнародній компанії й все було наче добре, але мені було недостатньо.

У 29 одружилася, повернулася в Україну (те, чого я так сильно хотіла роки), переїхала у власне житло, працювала над своїм проєктом і все ніби кльово, але знову я була незадоволена.

Ось мені 31, я реалізовую справу своєї мрії, у мене сім’я, яку дуже люблю, мешкаю у Львові й мені це дуже подобається, маю круту команду і багато планів…АЛЕ, як ви могли здогадатися, я знову незадоволена чимось.

Почала аналізувати

Чому я постійно знаходжу речі, які мені не подобаються, навіть якщо їх 10% із 100% і концентруюся  на них? Чому так само не можна зосередитися на хорошому в житті, навіть якщо його крихти? Чому, ми так сфокусовані на тому, що не так, на тому, чого бракує замість того, щоб бачити й цінувати те, що перед нами?

Висновки

Моя відповідь: ОЧІКУВАННЯ. Нам все навколо малює ідеальну картинку. Ми шукаємо ідеальну роботу, ідеального партнера, хочемо ідеально виконувати цілі й самі прагнемо бути ідеальними. Хочемо, щоб все було як задумали й аби це було саме тоді й саме так, як уявляли.

Наслідком такого способу мислення є РОЗЧАРУВАННЯ. Скільки разів розчаровувалися, що плани полетіли шкереберть, що все пішло не так, що вийшло ніби ок, але не ідеально? Як ви думаєте про свої перемоги: ну мені пощастило, так склалося, то було вже не так і важко? А як в порівнянні ви зациклюєтеся на тому, що не вийшло здійснити?

Ми розчаровуємося в реальності, бо побудували ідеалістичні очікування

Адже в інстаграмі в когось так виходить. Адже хтось це робить. Хтось у свої 22 вже огого, а я що? Хтось це зробив, а я не можу? Це розчарування набагато небезпечніше, ніж ви можете подумати, тому що по суті це розчарування в собі. А зневіра у власних силах робить нас слабкими.

тисни на картинку і завантажуй

Ох, цей 2020

Поговорімо про 2020 рік. Погодьтеся, він змінив плани більшості людей на планеті. Не тільки ваші відпустки чи плани на літо. Він зробив те, що завжди робить життя: вніс свої корективи у наше сплановане майбутнє. Це відбувається щодня:

  •  ми досягаємо цілей зовсім іншими шляхами, ніж думали;
  • отримуємо в житті те, що хотіли, але в іншому форматі, ніж очікували;
  • стаємо тими, ким робимо вибір бути щодня.

Бо досягнення цілей і загалом життя можна дуже легко описати цією картинкою.

І знаєте, що найцікавіше у цьому?  Це круто! Бо це шлях, який змушує нас долати виклики, ставати сильнішими, побачити, що ми здатні насправді на більше, ніж припускали. Ми пізнаємо себе на цьому шляху, наші нові грані й так для нас відкриваються нові горизонти. Якби ми жили винятково за своїм планом – було б дуже нудно.

Саме з такими думками я пропоную завершувати 2020 рік. Поставте собі запитання:

  • Які мої перемоги? Що вдалося здійснити, досягти?
  • Що не вдалося й чому?
  • Від чого кайфую?
  • Чим пишаюся?
  • За що вдячна?

Бажаю вам приємного часу з собою і чесних висновків.

Хочете спланувати 2021 без розчарувань? Поставити чіткі цілі, сміливо мріяти й отримати порцію натхнення з вишенькою мотивації? Тоді придбайте воркбук “Мій суперрік”.

Ціна 350 грн. Але до свят діє промокод -15% знижки: NEWYEAR2021. Введіть його під час оформлення замовлення й придбайте воркбук всього лиш за 298 грн! Промокод діє до 31 грудня! Встигніть скористатися.

Деталі дивіться у магазині >>>

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.