485
19 Травня, 2016
Останній рік я працювала фрілансом в коворкінгу і розумію, що навіть тут, в місці скупчення фрілансерів, позбавитися моїх офісних звичок набутих протягом 5 років досвіду буде не так легко. Легкі перекуси, море кави, довге сидіння, багато солодкого…. Це все прийшло до мене тоді, коли я почала повноцінно працювати. Тому що ми ж такі зайняті і такі зосереджені на роботі, що подумати про себе не вистачає часу:) Знайомо? Отож я підготувала підбірку корисних звичок, які збалансують ваше тіло з вашим офісним життям.
Вставати кожні 30 хвилинПостійне сидіння за комп’ютером здоров’я нам м’яко кажучи не додає. Це впливає і на поставу, і на роботу внутрішніх органів, на тиск тощо. Класно виробити собі звичку вставати кожні 30 хвилин на недовго:
Вам може тут допомогти програмка EYELEO

Гречка з собоюДосить важко знайти хороший обід десь біля офісу. Якщо смачно, то скоріше всього порції не дуже великі, або не зовсім корисно. Я не великий фанат їжі з лоточків, але останнім часу вбачаю в цьому класну альтернативу, якщо їжа проста і естетично приваблива:) Наприклад гречку можна зварити вдома за 10 хвилини. Приправити спеціями і оливковою олією та додати свіжих овочів – і чудовий обід готово.
Альтернативи шоколадкам і печенюшкамНасправді, до цього варіанту я прийшла після кільканадцятьох спроб свідомо відмовитися від них. Тому я придумала таку фішку: брати щось смачне, але корисне: горішки, сухофрукти, фініки, ягоди годжі, родзинки, мигдаль, вівсяне печиво… Тобто рефлекс попивати чайок з смачненьким лишається, але смачненьке ще й користь приносить. Можна також принести банку меду на роботу. Але цього ще не спробувала:) Не забувайте про фрукти
Кава і совістьОфісна обстановка мене дуже спонукає збільшити порції вживання кави, особливо якщо є кавомашина. Це і запах кави колег, бажання себе активізувати, зосередитися… В такому режимі я можу перейти в версію БЕЗЛІМІТ, що не дуже корисно впливає на тіло, шкіру, серце та нервову систему. Потрібно собі зізнатися, що кава – це стимулятор, і можливо варто розібратися з причинами того, чому нам потрібні стимулятори? Тому класно тримати в офісі улюблений чай, цикорій, ячмінну каву чи какао. Так при бажання випити додаткову чашку чогось смачного, у вас будуть альтернативи.

Навіть в центрі мегаполісу повітря навулиці всеодно краще ніж в приміщенні. І ніякий кондиціонер не дасть тієї свіжості і заряду енергії. Тому, можна наприклад телефонні розмови проводити на балконі або навулиці. І якщо не кожен зможе вирватися надвір під час роботи через умови в офісі, то кожен може виділити 10 хвилин під час обіду для цього.
Звісно бувають дні. коли цим порадам можна не слідувати.
Читайте також
Майстер-класи, що допоможуть пережити війну