ТОП 5 спробувати в СЕРПНІ

admin
Поділитись

Йой, вже починається останній місяць літа, уявляєте? Я – ні! Люблю літо за тепло, спонтанні грози, довгі дні і теплі ночі, можливість сидіти на траві, читати в парку, пити освіжаючи напої з льодом та не обмежувати себе у морозиві.

Ну звісно, літо – це також час відпусток і відпочинку, подорожей і мандрівок. Але перш ніж почнемо думати про серпень, давайте зробимо маленький апдейт (статус) того, як ми прожили 2/3 літа і що нам ще лишилося на серпень. Тут вам буде у нагоді безкоштовний принт>>> для відслідковування прогресу виконання цілей літа).

Чому важливо бачити реальні результати? Бо ми можемо напланувати мільйон цілей, мрій і ідей на це літо.

Мріяти дуже легко, скажу я вам. А от здійснювати мрії – це вже зовсім інші історія і цією дорогою йде значно менше людей, ніж першою.

Отож, підсумовуючи два місяця літа можу сказати, що здійснила я не все,  що хотіла, але більшість. Якщо бути точним, то 75% своїх цілей і це мене мотивує піднапрягтися в серпні, щоб прожити літо так, як я того очікувала.

841e18d35edae012d799d72f1a72278d

Звісно, тут є інший шлях – зробити переоцінку цілей та можливо перепріоритезацію. Пам’ятайте, гнатися за цілями – це не є добре, якщо ви не бачите конкретної причини і мотивації. Ціль має бути спрямована на щось і ні в якому разі не має перетворитися на само-ціль типу “Хочу і все. Мене більше нічого не цікавить”. Отож, підсумовуйте результати тут>>>> в колонці “Результати літа”

А тепер можна і подумати про СЕРПЕНЬ!

ТОП 5 СЕРПНЯ від ПОШУРШИМО

1-circleДочитайте книгу або прочитайте нову

Я стикнулася з тим, що почала вже читати три книги одночасно, але ще жодної не дочитала до кінця. Так, дійсно є книги, які не хочеться читати швидко і в транспорті, а краще їх лишити на якісь особливі моменти. Проте я дійшла висновку, що чим довше ти читаєш книгу, ти менше цілісного ефекту відчуваєш від неї. Адже автор вкладав туди якусь історію, ідею чи думку, а ми її сприймаємо лише частинками. У мене це не працює, тому ставлю собі за ціль дочитати всі книги, що почала, і тільки потім починати нові:)

2-circleЗробіть аналіз своїх сильних сторін та методів іх розвитку

Дуже важливо працювати над своїми недоліками. Лінь, слабкості, розфокусованість, заздрість, залежність від думки оточуючих, … АЛЕ, ще важливіше працювати над розвитком своїх сильних сторін, адже саме вони є рушієм вашого розвитку і прогресу. Більше читайте тут>>> Для початку визначне свої основні сильні сторони, проаналізуйте ті, які ви би хотіли розвинути більше і працюйте над цим. Такий підхід дасть вам можливість розвиватися швидше та застосовувати свої сильні сторони для користі.

1-ci3rcleСпробуйте фруктові/зелені шейки або смузі

Ох, серпень це така неймовірна пора: кавуни, смородина, чорниці, малина, абрикоси, сливи, яблука, грушки, зелень, огірки…. Усе є і усього море. Спробуйте створити щось новеньке, гарне , смачнюче і ще й корисне. Я про шейки. Ось вам кілька міні рецептів.

3Придумайте собі челендж (виклик)

Постійно кидайте собі виклики,  намагайтеся виходити з зони комфорту, пробувати щось нове, цікаве, непізнане. Так, це непросто і, можливо, хтось задумається навіщо все це і навіщо напрягатися? Але погодьтеся, відчуття після того, як ти зробив щось вперше завжди перевершують усі очікування. Коли вперше щось зробив руками, або розв’язав головоломку, або перші успіхи у вивченні мови, чи перший візит в аквапарк. Мій виклик відмовитися від кави на 100 днів продовжується, проте зі своїми корективами. Наприклад, мені вдалося відвідати Мілан в цей період і я не могла не спробувати вперше італійської кави:) Думаю, ви мене розумієте. Так само, приїхавши в Україну всього на тиждень, і прийшовши в свою улюблену кав’ярню наступного місяця, я свідомо замовила свою улюблену каву і не вважаю це супер страшним. Тому, що челендж для мене не є самоціллю, він має приносити задоволення. І тому, я  можу собі ставити свої правила і дозволити одне горнятко кави в місяць.

5Відпочиньте

Це обов’язково!!! Відпочиньте, розслабтеся, дозвольте собі вихідні без роботи чи роботу без стресу! У кожного свій спосіб відпочинку, але дозвольте собі, своєму мозку і тілу набратися сил на нові звершення. Бо хронічна втома ні до чого хорошого не призводить. І це я кажу з власного досвіду.

Завантажуйте принт для планування серпня тут>>>

august

Або календар серпня 2016 тут>>>

PROMО Серпень горизонтал 2

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.