21 день без нарікань. А вам слабо?

admin
Поділитись

Привіт, друзі. Як ваші справи? Давно хотіла пошуршати з вами на тему “нарікань” та “жаління себе”. Дуже важливе як на мене твердження про те, що нарікання, злоба і плітки руйнують нас зсередини, псують життя людям, що навколо нас і не приносять нічого хорошого, лише втрату часу, душевних сил і настрою.

Всі ми це знаємо і все рівно, свідомо або несвідомо робимо це кожного дня: важко вставати, погана погода, важкий день на роботі, зима наближається, ОМГ мені вже 27, неуважний таксист, занадто перезавантажене метро, … Причин може бути мільйон. І по суті, їх дуже легко продукувати кожного дня, кожну годину. Але питання, чи дійсно ви хочете, щоб цей згусток емоцій був частиною вас?

aac9g_960x638

(Фото взято з ресурсу gloss.ua)

Експеримент “21 день без нарікань” висить у мене в to do листі ще з літа, від тоді, коли моя подруга подарувала браслет. Мабуть тоді я не була ще готова і не відчувала потреби. Я не є супер “позитивно мислячою” людиною, та і насправді не дуже хочу бути. Мені більше імпонує справжність і щирість в емоціях та відчуття. Проте це зовсім не означає, що я можу робити і казати все, що хочу, бо мені взагалі нецікава реакція близьких людей.

Мені подобається суть челенджу “21 день без нарікань” в тому, що тут не  йде мова про утримання себе від прояву негативу, а суть в тому, що ти вчишся не продукувати скарги і незадоволення на щоденній основі . Ти просто змінюєш спосіб мислення.

 wp91jobukqq

В чому суть? 

Уїлл Боуен запропонував усім, хто хоче змінити своє життя на краще, надягнути звичайний браслет фіолетового кольору і впродовж 21 дня жити без нарікань, критики, пліток і незадоволення. Якщо за ці дні людина забувала про постанову і вимовляла «заборонені» слова, то була зобов’язана перевісити браслет з однієї руки на іншу і розпочати відлік днів заново. Продовжувати доти, доки браслет не протримається на одній руці 21 день поспіль.

Як це працює в Україні? 

Ярослава Гресь та Олександр Тодорчук вирішили запровадити цей досвід в Україні. Отож, виробивши браслети фіолетового та рожевого кольору “21 день без нарікань”, вони популяризували цю ідею на українському ринку.

Мета акції не в тому, щоб протриматись 21 день без нарікань, а в тому, що навчитися жити без них й після закінчення експерименту. Вся ця ідея про самоконтроль. Оточуючі не будуть кожен раз вказувати на ваші скарги. Ви, звісно, можете доводити, що просто констатуєте факти. Проте якщо ви хочете змінюватись, то маєте контролювати себе самі.
Важливим є навіть те, з якою емоцією ви щось говорите. Можна просто пожартувати з курсу валют, приміром, а можна з криками та істерикою доказувати оточуючим, що все погано. Деякі люди вже нарікали нам за те, що жити без нарікань неможливо: «Ти ж тримаєш негатив в собі, а це погано». Але ж насправді скарги – це абсолютно непродуктивні емоції. І ми зовсім не пропонуємо забити на все і просто посміхатись. Ми пропонуємо від скарги перейти до дії. – Олександр Тодорчук (Більше тут)

viber-imageОтож, я сьогодні почала цей челендж для себе. Я була впевнена і казала собі, що я не знаю хто там як, а я не скаржуся багато. Крапка. Але поки можу вас запевнити, що це самообман. За 10 годин я переодягла браслет 11 разів.  Тобто більше, ніж раз на годину!!! Хммммм, буде цікаво…


А що ви про це думаєте? Пробували чи хотіли б? Браслети до речі можна придбати тут>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.