Підкорюй власні вершини: річний план {2017}

admin
Поділитись

Я знаю єдину річ: все в житті залежить від того, як ти ставишся до себе, а порятунок може бути лише у праці над самим собою. Створювати себе – це і є найцікавішою роботою, і саме це надає відчуття наповненості, повноти життя. Це зовсім не означає начитаність чи «накачаність», хоча і не заперечує також. Власне, це означає дати раду собі із самим собою – зі своїми провинами, бажаннями, потребами і т.д. Т. Прохасько.

Важко щось додати до такого глибокого визначення смислу життя. Тарас Прохасько такий, чіпає за живе і немає мені спокою від таких простих і очевидних, але в той же час таких влучних і глибоких істин.

Про таке оце мені думається зараз, напередодні 2017 року і на завершенні 2016-го. Скоро починається новий рік. Але насправді час – це тільки умовна шкала оцінки результату, але і він є гарним мотиватором зупинятися в плинності і задумуватися про своє життя.


Якщо ви ще не аналізували рік, що минає, то вам стане у нагоді лаконічний, але дуже корисний принт

“Аналіз року”, що можна завантажити безкоштовно.

[sociallocker id=”4844″]   Завантажуй тут>>>. Дякую! [/sociallocker]


Отож, якщо ви справилися з цим завданням, то можна сміливо рухатися вперед і починати планувати 2017 рік: щасливо, свідомо, чесно. Для цього я розробила спеціальний мотивуючий набір притів “Супер план 2017” , який створений для того, щоб надихнути та розкрити потенціал.

Це набір із 10-ти принтів, який покликаний допомогти вам запланувати 2017рік і прожити його, крокуючи до своїх вершин.

big-promo-eng-year-planner-2017


Планувальник включає в себе: 

 • 5 причин, чому мене нічого не зупинить, де ви можете записате те, що вас мотивує і допоможе не зупинятися в тяжкі моменти.
 • Моє життя зараз: де ви опишите своє життя зараз без прикрас, щоб зрозуміти, де саме є прогалини і над чим треба працювати.
 • Моє життя в кінці 2017 року: тут поле для вашої уяви. Подумайте як ви хочете бачити життя в кінці цього року: свій ранок, день, роботу, сім”ю, людей навколо, себе…
 • Календар мрій: розплануйте свої мрії по місяцях, щоб встигнути усе, що ви хочете. Будьте реалістичними, але не переставайте мріяти.
 • Мої обіцянки: це те, що ви хочете пообіцяти собі в різних сферах життя. Зайнятися спортом, піти на курси, почати ходити в басейн, поїхати кудись … Не потрібно робити все відразу, адже можна все розпланувати.
 • Мої перемоги року на кожен місяць: записуйте сюдий свої перемоги (великі і маленькі) кожного місяця. Такий архів може допомогти усвідомити свою силу, побачити сильні сторони, стати більш оптимістичним та надихатися у важкі моменти.
 • Мої уроки року на кожен місяць: нотуйте також і свої уроки, що вас навчило життя кожного місяця. Це вам допоможе на них вчитися і не повторювати в майбутньому.
 • Добрі справи: тут довільний принт для планування своїх добрих справ. Вам може здатися це незначним, а може і смішним. Але я щиро вірю, що якщо задумати зробити добру справу (благодійність, допомога, інвестиція…), то шанс її здійснення зростає на 100%.
 • Лист вдячності: не забувайте дякувати. Ніяка вершина не підкорюється самотужки. Дякуйте тим людям, що навколо, за те, що люблять і вірять в вас.

Детальніше про планувальник>>>


Як використовувати?

 1. Придбати гарну папку на кільцях
 2. Роздрукувати файли
 3. Виділити час для того, щоб побути наодинці і в затишку для заповнення
 4. Періодично переглядати для статусу.

І хоча зараз у вас можуть вирувати море ідей, мрій, крейзі думок і все таке, я би хотіла завершити також  Прохаськом та його цитатою про внутрішній спокій. Адже глобально це саме те, до чого ми йдемо, просто різними шляхами.

Внутрішній спокій є синонімом до таких понять, як гармонія, рівновага, відсутність страху, навіть легкість. Це, в тому числі, є певна цікавість до життя в усіх його проявах. Також це іронія та самоіронія. Внутрішній спокій – це розуміння того, що наше життя – єдине, що ми маємо, і воно є цінним. Але разом з тим воно також є частиною довжелезного ланцюга життя інших, і поза цим ланцюгом воно вже має іншу цінність, бо є частиною чогось більшого.

Річний план 2017 {набір принтів}

Плануйте гарно!

Якщо вам сподобалася ця ідея – поширюйте це посилання будь ласка серед друзів, адже це так класно, коли люди крокують до своїх мрій:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.