ТРАВЕНЬ. ТОП 5 ідей для розвитку: лови думки, відволікайся ефективно, січи моменти… {free принт}

admin
Поділитись

Привіт! Сьогодні 1-ше травня і я продовжую нашу щомісячну рубрику «Мій супер місяць». Ура!

Цими днями я багато думаю про те, як швидко летить час. Кажуть, що чим більше справ, тим швидше пролітають дні і місяці… Я погоджуюся з цим, але частково. Коли у нас купа справ на голові, то ми просто не помічаємо як проходить певний відрізок часу, але при цьому отримуємо певний результат діяльності. З іншого ж боку, коли ми нічого не робимо, провтикуємо час в соціальних мережах, серіалах чи беззмістовних розмовах (аби було) – у нас в голові час безумовно не такий швидкий і морально це легше. Проте якщо взяти трошки ширшу перспективу, розглянути особисту корисність в день/тиждень, намалювати шкалу досягнення результату – все виглядає дуже сумно.

Бо час іде, а руху немає ніякого.  Дуже сильне відчуття усвідомлення своєї атрофованості.

Це лякає, інколи змушує людину робити кардинальні (обдумані або необдумані) вчинки, мотивує кудись бігти чи мандрувати… Хоча найкраще, що можна зробити в такий момент – це зупинитися, подумати, проаналізувати, провести глибоку внутрішню роботу і скласти план дій.

Звісно для того, щоб робити все виважено – потрібно бути досить сформованою і сильною людиною. Значно легше побігти кудись, кинути все і втекти від свого страху бодай на трошки. В свій час я зробила так само: звільнилася з роботи, покинула все вдома і поїхала на півроку в Індонезію. Це був крутий досвід безумовно, але якщо брати до уваги, що мені було 22 і мені було абсолютно все одно чим займатися і на що витрачати свій час.

Зараз вже не так і тому таке рішення  просто неаплікабельне:) То що ж робити?

Мушу аналізувати та думати, чому ж я провтикую час і нічого не роблю?

Так от в травні ми будемо працювати над тим, щоб результативно працювати і при цього ефективно відпочивати. Як вам така ідея? Читайте нижче ТОП 5 ідей активної роботи над собою в травні. Також вам допоможе запланувати місяць безкоштовний принт “Мій супер травень”, що можна завантажити нижче.

ТОП 5 ТРАВНЯ

Лови себе на думці

Знаєте скільки геніальних ідей і думок поховано в голові кожної людини? Ми просто на них не звертаємо увагу з різних причин: не на часі, неактуально, це нереально, це дурня, я не вірю в цю ідею, я не хочу, мені ліньки, потім зроблю, завтра подумаю, … А завтра ніколи не настає.

Кілька тижнів тому мені подарували дуже прикольний маленький (10 см*8 см) блокнотик з такою ж міні ручкою. Спочатку я сприйняла це як аксесуар, оскільки хіба я можу записати усі свої думки в оцього пупсика:)) Але кинула його до сумки і вирішила туди записувати якісь неважливі короткі ідеї як тільки вони приходять в голову.

Але виявилося, що 70% думок є не те що НЕ рутинним, вони були надважливими. Коли ми читаємо книги, дивимося фільми, говоримо чи слухаємо – ми усі слова, сцени і почуття аплікуємо на себе. У зв’язку з цим виникає сила-силенна нових ідейок.

Записуйте їх і перечитуйте час від часу. Це найкрутіший спосіб придумати щось нове, оригінальне і цікаве.

Відволікайся ефективно

Протягом робочого дня, вечора чи вихідних ми свідомо відволікаємося від основного фокусу, щоб трохи відпочити. Це своєрідна хвороба нашого покоління інтернету: перевірити (20-й раз) пошту, погортати фейсбук, подивитися інстаграм, почитати блоги…. У вас також таке є?

Я зараз читаю книгу «Сила звички», де дуже гарно описується 3 стадії звички:

спокуса => шаблон => винагорода

Якщо цю формулу розібрати для конкретно цього випадку, то алгоритм буде виглядати так: Спокуса відволіктися => логінимося в фб, інста…. => насолода від того, що трішки перепочили.

Так от науковцями доведено, що якщо перший і останній елемент залишити, а середній (шаблон) змінити – то є дуже великий шанс змінити цю звичку. Що можна робити замість? Читати онлайн книгу, знайти якийсь онлайн курс з короткими відео, вчити англійську, присідати чи пройтися….

Плануй своє супер літо

Так, літо вже за місяць і я в шоці. Так швидко, так скоро, так близько. Я дуже люблю літо з дитинства. Ми завжди їздили на ціле літо до бабусі в село і мені це було до душі.

Тепер літо асоціюється з відпустками, подорожам, відпочинком і спекою:) А також з  загостренням важкої хронічної ліні: бо хочеться йти надвір, нічого не робити, просто релаксувати і відсунути усі питання до осені. Знайомо? (На фото супер органайзер BLUE)

Я вже підготувала літній блокнотик для того, щоб допомогти не тільки релакснути влітку, а і попрацювати над собою, наблизитися до своїх цілей і подумати над життям. Буде яскраво, соковито і дуже натхненно. Офіційний анонс буде вже дуже скоро.

Зроби передзамовлення та отримай свій літній органайзер першим. Для цього потрібно написати е-мейл на info@shurshannya.com.ua.

[sociallocker id=”5386″]

Дуже дякую. Завантажуй принти в форматі А4>>> та А5>>> Чудового дня

[/sociallocker]

Січи моменти

Моменти щастя, спокою, добра, радості, гармонії – вони ж навколо нас. Їх просто потрібно вміти фокусувати і цінувати, а не сприймати як належне.

І це правда як не крути. Ми завжди хочемо того, чого не маємо і не бачимо того, що є. Дуже класна вправа, що допоможе цінувати моменти – це фото. Я зрозуміла це, коли почала вести свій інстаграм профайл (всього півроку тому).

Фото – це дуже класний інструмент зафіксувати момент і емоцію. Спробуйте #21фотодень. Ідея в тому, щоб 21 день кожного дня робити фото моменту, що вам найбільше припав до душі. Це може бути будь-що: ранкове сонце, смачний чай, зустріч, дзвінок, погода, книга…. Так ми можемо навчитися цінувати просто момент у щоденному житті, в рутині, яка здавалася такою сірою і одноманітною.

Дякуй

Завжди кажу і завжди наголошую. Люди, які навколо нас – це найцінніше, що є в житті. Вони не вічні і ми також… Життя рухливе, дуже динамічне і дороги часто сходяться і розходяться.  Якісь люди лишаються в житті назавжди, а деякі лише на якийсь час, хоча це не применшує цінність цього відрізка часу.

Лови момент, цінуй і кажи про свою любов, не чекай на якийсь вчасний момент чи вдалу ситуацію. Просто подзвонити, просто сказати дякую, просто проявити увагу… – це ж так просто.


КОНКУРС

Які ваші плани на травень? Відповідайте в коментарях та вигравайте блокнот “Моє супер літо”. Розіграш відбудеться 1 червня. 


Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.