Екватор року: чому так швидко і що з цим робити? {free принт}

admin
Поділитись

Привіт, друзі! Не хочеться вам нагадувати та і самій усвідомлювати, але половина 2017 року вже промайнула. Йой…

Швидко! Непомітно! Ефективно?

Можу сказати по собі, що літо є літо і я звісно розслабилася. Після відпустки важкувато вливатися в режим, кожного вечора хочеться гуляти, а не працювати… хочеться до озера чи моря, а не до книжок чи комп’ютера:) У вас теж таке є?

Хочу відразу наголосити, що це нормально у тому випадку, якщо ваші плани відкоректовані відповідно. Саме тому я завжди звертаю увагу на реалістичність планів. Бо нездійснені плани тільки пригнічують:(

Щодо мене: я все-таки намагаюся тримати себе в тонусі і тут мені дуже допомагає мій СУПЕР РІЧНИЙ ПЛАН, який слугує маленьким маячком, що допомагає у дні безпросвітної прокрастинації.. ха ха

Час іде, а ідеї все чекають.

Мені дуже подобаються слова Стіва Джобса, які ви напевно вже колись читали:

Ваш час обмежений, не витрачайте його, проживаючи чуже життя. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує на уявленнях інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю та інтуїції. Вони, так чи інакше, вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше – другорядне. – Стів Джобс

Але не варто зациклюватися на обмеженості часу і панікувати – це тільки демотивує і навіть трохи лякає. В моменти виникнення відчуття, що час йде в нікуди, варто задати собі кілька питань:

  • Чи рухаюся я в правильному напрямку? Чи те, що я роблю наближує мене до цілі?
  • Чи отримую я задоволення від процесу? Чи я щасливий(ва)?
  • Які конкретні наступні кроки виходу з стану прокрастинації я можу зробити зараз?

Всі ми інколи зависаємо в  рутині: щоденні листи і е-мейли, дрібні справи, мільйони повідомлень, дзвінків. Часто ми нічого не робимо і провтикуємо години, дні чи навіть роки. Дуже цьому процесу сприяють соціальні мережі. Ви задумувалися скільки часу ви проводите, листаючи сторінки фб чи інстаграму?

Тут важливо усвідомити, що рутина буде завжди, щоб ми не робили. Навіть живучи на острові, проводячи дні в блакитних лагунах на пару з кокосовим коктейлем… Так-так, випробувала на собі. Після певного періоду навіть це перетворилося на рутину, що не так вже й заворожує:)

Тому важливо не де ми, а що ми робимо.

Важливо, на скільки глибоко ти знаєш себе і як можеш себе замотивувати, зацікавити, розважити, надихнути. Не варто в цьому ділі надіятися на когось іншого. Звісно було би класно скинути цей обов’язково на когось і докоряти його за свою демотивацію, але  я люблю автономію в цьому питанні.

А зараз я пропоную проаналізувати свої успіхи за півріччя 2017-го року. І зробити це гарно.

Для цього знадобиться кілька додаткових інструментів:

  • Принт «Аналіз півріччя», який ви можете завантажити безкоштовно нижче.
  • Твої занотовані річні цілі: чи то у записах, чи в річному супер плані
  • Затишна місцина і півгодини вільного часу

[sociallocker id=”5734″] Дякую! Завантажуйте принт в форматі А4 за посилання>>> [/sociallocker]

Якщо ти не зсунулася з місця… значить щось йде не так. Або цілі поставлені не дуже реалістичні, або кульгає твоя мотивація. Подумай над тим, як можна це виправити.  Нічого страшного в переоцінці цілей та створення нового плану немає.

Краще маленький план, але виконаний, ніж грандіозний та з нульовими результатами.

До речі зараз я читаю цікаву книгу «Дивись уперед» і вже готую статтю про рекомандації авторів щодо створення життєвого плану людини. Досить цікавий підхід тому і хочу з вами поділитися. Ставте плюсик в коментарях, якщо актуально і цікаво про таке почитати.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.