Як ефективно провести час в неділю?

admin
Поділитись

Прийшов час вихідних… І хто би мені не казав, що і попрацювати на вихідні є не так страшно, я з цим можу погодитися тільки в двох випадках: або якщо у вас такий графік, що вихідні припадають на будні, або якщо ваша робота протягом робочого тижня не є виснажливою. Проте якщо ж ви пахаєте і в будні, і на вихідні – то це некорисно ні вашому здоров’ю, ні вашій голові. Це я кажу з власного досвіду:)

Тому на вихідні я люблю практикувати виділення часу на себе, свою голову і тіло… Адже виділити годинку для себе – це реально, правда? Головне бажання…

Пропоную 5 дрібних, але дуже корисних справ, яким ви можете приділити увагу в неділю і підготувати себе до супер тижня. 

5 корисних справ для ефективної неділіНеділя –  перший день тижня, а не останній

Більшість людей сприймають неділю як останній день тижня,  і тому понеділки видаються такими важкими і стресовими. Якщо використати цей день як підготовку до наступного тижня, можна підвищити свою продуктивність та психічне здоров’я в рази:)


Почніть день з ранкових сторінок

Якось я присвячу цілу публікацію ідеї “ранкових сторінок”. Якщо коротко, то це дуже проста техніка досягнення більшої сфокусованості та ефективності. Все що потрібно, це почати день з того, що написати мінімум 3 сторінки ваших роздумів. Що і як ви пишете абсолютно неважливо! Важливо, що ви виписуєте те, що тисне вам на голову і  далі, протягом дня, не розпилюєтеся на ці речі. Ідеально робити це кожного дня, і мінімум 3 сторінки. Тоді це має ефект вже через тиждень. Проте неділя – якраз чудовий день почати з горнятком чаю чи кави.


Аналізуйте попердній і плануйте наступний тиждень

Ви витратите всього 30 хвилин для аналізу попереднього тижня та планування наступного, але при цьому відчуєте якісну різницю відчуття цілеспрямованості та мотивації рухатися і розвиватися. Тут вам може допомогти мій органайзер>>>


Зателефонуйте тим, за ким скучили

Часто, протягом завантаженого тижня просто забуваєш зателефонувати тим, хто цього чекає. В моєму випадку  бабусі і дідусю, батькам, чи друзям, що дуже далеко звідси. Всього пару хвилин на дзвінки подарують море тепла дорогим вам людям, що піде луною і вам.


Виберіть, що ви хочете закінчити наступного тижня

Це може бути будь-що: дочитати книгу, поприбирати вдома, почистити робочий стіл, провести кілька зустрічей, купити щось … Якщо ви заплануєте щось конкретне, то будете мати більше шансів мати конкретний результат наступного тижня, що не може не радувати.


Звісно, прогулянка лісом чи парком, зустріч з дорогими людьми, час з сім’єю не рахуються. Це кожен має собі біля серця і, надіюсь, не забуває:)

А як у вас зазвичай проходить неділя?

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.