Липневе натхнення: фокус і пріоритети (free роздруківки, запис вебінару)

admin
Поділитись

Доброго ранку! Як ти? Як настрій?

Відчуваєш, що ми на екваторі року та на початку липня? Пам’ятай, ти можеш бути на будь-якому етапі життя: на етапі величезних змін чи прокрастинації… Це неважливо! Ти можеш взяти себе в руки і почати жити життям своєї мрії. І таке може кожнісінька людина. Чому так не стається?

В буденності, втративши орієнтири, дуже легко створити ауру “нещасного життя”, від якого немає куди подітися. Але в тому і суть, що в такі моменти, потрібно зловити себе на цій думці, зупинитися і почати думати про план дій, що приведе тебе до твоїх мрій.

Це не генеральна репетиція життя. Це життя

Мрій широко, дій активно

Не провтикуй час

Живи і йди до своїх цілей весело, впевнено, рішуче

Бо будь-які обмеження і перешкоди – тільки в твоїй голові

Рівень твого успіху ніколи не виходить за межі твого особистісного розвитку


Ну от, надіюся цього заряду позитивних думок і віри в себе вистачить, щоб почати активно діяти. А поки я пропоную ТОП 5 липня, що допоможуть тобі зорієнтуватися в просторі:)

Визнач пріоритети і фокусуйся на них

З кожний днем я усвідомлюю наскільки це важливо: фокусуватися на пріоритетних речах. Звісно спочатку потрібно розуміти і свої пріоритети, і свою мотивацію. Або як мінімум почати думати про це. Отож, пропоную тобі розподілити свої справи за принципом Ейзенхауера “Матриця тайм-менеджменту”і визначити свої пріоритети.

Після цього, як тільки ти хочеш відволіктися від основних пріоритетів, дивись на картинку нижче і читай абзац з книги Коротко і по суті” Грега Маккеона:

“Правильний шлях – це не новорічні обіцянки частіше казати “ні”, не усування зайвого з поштової скриньки, не формування нової стратегії тайм-менеджменту. Це вміння постійно зупинятися і запитувати себе: “Чи тим я займаюся?”. У нас набагато менше часу і ресурсів, ніж можливостей у світі й варіантів занять. І хоча багато з них – привабливі або навіть дуже привабливі, більшість із них фактично незначні і тільки декілька – важливі.”

Вчися! 

Скільки живеш, стільки вчися. Так каже народна мудрість і я з нею абсолютно погоджуюся. У навчанні – прогрес, у навчанні – прагнення бути кращою версією себе. Що ти нового вивчиш  в липні?

Особисто я підписалася на спортивний виклик з Анною Цукур (переглянь її канал тут>>>, там багато безкоштовних відео) і вже другий день займаюся абсолютно новим для мене видом фізичної активності TABATA. У мене відвалюються ноги і руки, мені досить важко, але я працюю над своїм тілом і щаслива рухатися вперед.

Так само, цього місяця я вчуся фокусуватися, читаючи книгу, яку згадувала на початку… Подумай, що ти хочеш навчитися цього місяця і запиши в принті “Мій супер липень”, що можна завантажити тут>>>

Виходь із зони комфорту

Робити щось нове, незвідане і вперше – завжди важко. Ти почуваєшся не дуже на місці, трішки нервів, страху і можливо навіть паніки. Але, живучу в мушлі своєї зони комфорту, ти не розвиваєшся. Так, там тепло і затишно, але розвитку там немає. А якщо немає розвитку, немає прогресу, немає руху…

Розвиватися завжди важче, ніж сидіти на насидженому місці. Але розвиток і рух приводить нас до своїх зірок і мрій. І воно того варте, навчитися контролювати свій страх і не перетворювати його на непрохідну перешкоду, тренувати свою силу волі і потихеньку розширювати свої горизонти.

Що ти зробиш в цьому місяці, що буде поза межами твоєї зони комфорту? Щось вперше, щось, що завжди хотіла, щось класне…

Читай огляд книги “Чудовий ранок” про те, як я вже більше місяця встаю о 5-й ранку>>>

Урізноманітнюй своє життя

Життя – таке кайфове! В буднях і рутинних проблемах ми часто забуваємо про це, ми не бачимо ні краси навколо, ні щастя, що маємо. Тому, пропоную тобі зупинитися на кілька хвилин і зацінити усе навкруги. Подякувати за те, що ти маєш, сказати своїм близьким, як ти їх любиш і відчути цей кайф: бути в моменті, бути тут.

Я наприклад ловлю класні моменти в Instagram>>> Долучайся:)

Аналізуй перше півріччя року і плануй наступне

Так-так, півроку промайнуло як один день! І ми вже на екваторі 2018 року. Кілька днів тому ми організували дуже класну онлайн-зустріч на тему аналізу і планування півріччя. Переглянь запис вебінару>>>  і завантажуй workbook pdf>>>. Отож, підписуйся і завантажуй:

https://www.facebook.com/shurshannya/videos/838864542973648/

  • Запис вебінару про аналіз півріччя і планування часу до кінця року (online)
  • WorkBook  авторських  роздруківок (PDF)
  • Набір календарів на літо 2018 (PDF)
  • Роздруківка “Мій супер липень”

А це workbook! Завантажуй безкоштовно>>>А ще, записуйся та отримай сповіщення про наші осінній блокноти першою разом із знижкою:) Waiting list >>>


Ну все, накидала тобі купу цікавих лінків і ідей! Розкажи, які твої плани на липень в коментарях!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.