Мій супер серпень: так любити життя, щоб почати його планувати

admin
Поділитись

Доброго ранку! Останній місяць літа розпочато… Юху! З одного боку сумно, бо літечко закінчується, так швидко, я ще нічого не встигла, що хотіла, ще не насолодилася теплими вечорами, ранніми світанками, подорожами, відпустками… З іншого боку, ще гріє душу та думка, що це тільки третина і що до кінця літа насправді лишився цілий місяць.

Сьогодні я розпочала свій ранній чудовий ранок з думок про те, що будь-яка робота над собою та своїм життям починається з ЛЮБОВІ.

Любов до себе, що мотивує робити своє життя щасливим

Любов до близьких, що надихає дарувати їм своє тепло, казати правду і підтримувати у будь-яких починаннях

Любов до свого тіла, що дає сили займатися спортом регулярно, нормально харчуватися і спати

Любов до світу, що дає ідеї до його покращення, до створення чогось цінного і важливого

Любов до часу, що змушує планувати його дбайливо, уникати розпорошення і марнотратства

Любов виникає з любові“, писав і мій улюблений Г. Сковорода.

Саме тому мені так імпонує думка про те, що планування – це прояв любові до свого життя. Що любити своє життя треба аж так, щоб почати його планувати:)

Погодься, дивлячись на свої справи на місяць під таким кутом, ти бачиш глибшу цінність кожного дня і бачиш свої важелі управління. Не для того, щоб підлаштуватися під свої грандіозні цілі, а для того, щоб додати значення тому часу, що в нас є. Адже він безповоротно біжить…


Мій липень у фото за тегом #пошуршимо в Instagram

А поки я підготувала щомісячну підбірку того, про що варто подумати в серпні. 

#1 Ми самі обираємо шлях

Не батьки, не керівники, не друзі, не партнери, не країна, не оточення, не діти, не ментори – тільки ми самі. І відповідальність також тільки на нас. Коли усвідомлюєш це повною мірою, ефект холодного душу:) Бо ти розумієш, що усе те, що ти маєш зараз, де ти є і ким ти є – це наслідок твого і тільки твого вибору.

Так, звісно, усі учасники нашого життя, яких я згадала вище, так чи інакше роблять свій вклад. Але тільки тобі вирішувати який, на що це вплине і як ти це використаєш. Якщо раптом в тебе була думка, що так оце склалося і ти нічого не можеш змінити – будь ласка, зупинися.

Такий спосіб мислення шкідливий в першу чергу для тебе.


#2 Ти нікому нічого не винна

Навіть якщо ти думаєш, що це не так. Ти відповідаєш в першу чергу перед собою і своєю совістю, а не перед кимось. А завдання кожної людини – прагнути до свого щастя і щастя тих, хто навколо.

Тому, дуже важливо розмежовувати оце відчуття “МУШУ” і “ПОТРІБНО, БО ДЛЯ МЕНЕ”. Так в голові може змінитися кілька дуже важливих формулювань.

Не “знову мушу йти на роботу”, а “потрібно йти на роботу, бо для мене важливо бути фінансово незалежною і розвиватися професійно”

Не “мушу займатися спортом, щоб скинути вагу”, а “потрібно займатися спортом, бо я хочу бути здоровою і у формі”

Ідея в тому, що формулювання має значення


#3 Вмій відмовлятися

“Можна сказати “ні” і шкодувати кілька хвилин, а можна сказати “так” і шкодувати багато днів, тижнів, місяців і навіть років. Єдиний вихід з цієї пастки – навчитися твердо, рішуче, але ввічливо відмовляти.” – з книги “Коротко і по суті”

Я все більше усвідомлюю, чому мені стало легше жити, коли я навчилася відмовлятися від непотрібного. Чим більше ти робиш, тим більше можливостей тобі відкривається, тим більше людей  хочуть запросити тебе на каву, тим більше партнерів хочуть співпрацю, тим більше заходів тебе кличуть, більше ідей хочеться реалізувати, від того більше справ і більше зайнятості, і всього більше більше більше… крім часу:)

І тут постає питання, чи дійсно тобі усе-усе, на що ти погоджуєшся з ввічливості, важливо. Чи дійсно ти зараз хочеш провести вечір у цій компанії? Чи дійсно тобі потрібні саме ці можливості?

І віднайти фокус, уникнути розпорошення, розвинути свій баланс може тільки вміння свідомо відмовлятися менш пріоритетним можливостям. Це боляче спочатку, але це дасть безцінний баланс.

І хоча відмовитися буде тяжко, через неспроможнісь так вчинити ми ризикуємо втратити дещо набагато важливіше.


[sociallocker id=”9329″]

Дякую!

Завантажуй принт в форматі А4>>>  тут і в форматі А5 тут>>>

Завантажуй календарі на літо тут>>> 

 [/sociallocker]

Поділися в коментарях, що з перерахованого вище тобі дається найважче? Мені – казати ні:)

Доречі, осінні блокноти будуть готові в кінці тижня! Записуйся тут, щоб отримати їх першою:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.