Сплануй свій грудень: діяльність зажди краще ніж бездіяльність {набір в спільноту відкрито}

admin
Поділитись

Па па осінь і привіт зима! Зміни пір року – це завжди гарно і інтригуюче. Кожного року стаєш свідком величезного переродження щоденних краєвидів. Попереду ще цілий сезон… А в нашому випадку: цілий рік.

Моїм основним висновком осені є те, що розвиток дійсно відбувається тільки поза межами комфорту. Він супроводжується постійним відчуттям незнання загальної картинки, ніколи не дає тобі розслабитися і завжди вимагає підвищеної концентрації. Приблизно в такому стані промайнула моя осінь і залишила по собі багато ще питань без відповіді, але при цьому значно розширене бачення світу.

А як твоя осінь? Поділись основним висновком в коментарях, усім буде цікаво почитати.


Ну а ми потихеньку рухаємося до Нового Року. Грудень тим і цікавий, що він неначе на перехресті двох періодів: ми завершуємо всі справи минулого року, думаємо та аналізуємо… і в той же час, ми вже готуємося до наступного року: у когось в календарі вже бронюються січневі дати. Ну це якщо спрощено, бо реально додаються усі різдвяні приготування, думки де святкувати, що дарувати, куди бігти… Коротше, нас чекає дууууже класний місяць. Роздруківка та ТОП 5 грудня допоможуть його зробити ще кращим:)

МІЙ СУПЕР ГРУДЕНЬ

ТОП 5 та free принт тут

Розстав пріоритети

@vikiwin, дякую за фото

Пробач собі, що усі заплановані справи року ти не зможеш виконати. Це нормально і кожен з цим стикається, бо люди – мрійники, і я завжди кажу, що мріяти – це зовсім інше, ніж ставити цілі і їх досягати. Часто, причиною невиконання стратегічних планів є не лінь чи бездіяльність, а зовсім інше: неправильно оцінили, детальніше вивчили питання, або елементарно на виконання цієї цілі треба просто більше часу.

Ваш мозок може все. Абсолютно все. Головне, переконати себе в цьому. Руки не знають, що вони не вміють віджиматися, ноги не знають, що вони слабкі. Це знає ваш мозок. Переконавши себе в тому, що ви можете все, ви зможете дійсно все. – Роберт Кіосакі

Тому не варто себе гнобити за неефективність там, де її немає. Краще виписати усе і розставити пріоритети з реальною оцінкою того. що можна зробити до кінця року, а що варто перенести на наступний. Ось тобі і база для планування 2018, але до цього ми ще дійдемо.

Лови безкоштовні принти зі схемами пріоритезації тут>>>

Продумай подарунки наперед

Передноворічна паніка ще нікому не додавала задоволення. Ми самі перетворюємо приємний і дуже класний процес підготовки подарунків своїм коханим і близьким на процес біганини між магазинами. В таких випадках і сам подарунок може не відповідати очікуванням, і задоволення від процесу взагалі втрачено. Тому пропоную спланувати, замовити чи обрати подарунки заздалегідь і ощасливити своїх рідних чимось душевним і продуманим.

Готую для вас огляд найдушевніших подарунків на наступний тиждень… тому донт ворі:)


Проаналізуй свій рік

Вибери якийсь недільний вечір, приготуй какао, знайди свої теплі шкарпетки з оленями і проаналізуй 2017 рік, що завершується. Я особливо люблю переглядати саме ті плани, які писалися на початку року і усвідомлювати скільки всього за рік може змінитися. Не тільки в житті, а і в голові, всередині тебе. Зазвичай я відчуває якесь своєрідне шліфування внутрішнього стрижня… мушу визнати зазвичай цьому сприяють виклики і перешкоди, які потрібно долати.

Принт для аналізу року в блокноті “Моя супер зима” >>>

Заплануй свій супер грудень та рік


Зроби собі виклик у спільноті однодумців

Починаючи цю статтю з думки про вихід з зони комфорту для розвитку, я потихеньку дійшла до цього пункту. Вийди за межі своїх рутинних ритуалів і зроби собі виклик. Неважливо що: дочитати книгу, перестати пити каву на 10 днів, змінити спосіб мислення, присідати кожного дня по 30 разів… Рутина вбиває будь-який креатив, тому перед тим як креативити на наступний рік, розімни трішки свої мізки і бажання сприймати і робити щось нове.

А ще лови ще класних зимових помічників:

  • Аналіз року в блокноті “Моя супер зима”>>>
  • Принт Мій супер грудень>>>
  • Мої цілі та обіцянки в блокноті “Моя супер зима”>>>
  • Річний органайзер “Мій супер рік” BLUE>>>  і WHITE>>>

Приємного завершення року!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.