Привіт, моя супер весна: хочу прожити тебе яскраво (березневий принт)

admin
Поділитись

Привіт! На початку року ми усі напланували багато чого і думали, що з початку року почнемо робити те, про що завжди забували та відкладали. Цілі, мрії, ідеї.  А тут ОПА – і вже закінчується перший квартал року.

Як завжди, у тебе є вибір як реагувати: або панікувати, або думати конструктивно. Що обираєш ти?

Лови цікаві ідейки, що зможуть зробити твій березень СУПЕР-ПУПЕР


Зроби короткий огляд прожитого року

Так, усвідомлення того, що пройшла майже 1/4 року швидко пришпарить в потрібне місце, якщо раптом думки про те, що можна щось відкладати або лінуватися все ще виникають:)) Мені особисто стало не по собі, коли планів ще море, а часу все менше. В той же час, хочу наголосити на балансі.  Не потрібно гнати коней також, адже життя має приносити радість. У всьому має бути міра:)  Отож, я сіла з чистим аркушем паперу і написала те, що я вже зробила, що вписується в мою стратегію і наскільки цей прогрес є значущим.

Важливо робити огляд не для того, щоб засмутитися, а для того, що надихнутися. Не забувай про це.


Вироби нову звичку

Весна – гарний початок виробити нову маленьку звичку, що стане лише початком великих змін. Не бери відразу великий шмат: зразу прямо абонемент на 4-х денний фітнес щотижня, чи повна відмова від солодкого, чи то біг прямо таки кожного ранку… Краще вибери щось одне і маленьке, але доведи діло до кінця. Ми ось придумали кілька разів на тиждень зустрічати сонце на пробіжці. Для цього потрібно прокидатися в 5.40 ранку. Я хоч і жайворонок, але для мене це ще той челендж. Але моєю метою є перебудувати свій графік так, щоб ранок був повноцінною частиною дня. Побачимо, що з цього вийде:)

Фото користувачів блокноту “Моя супер весна”


Читати перед сном

Я десь прочитала про те, що якщо ти не встигаєш читати, то просто поклади книгу біля ліжка і читай по мінімум сторінці перед сном. І можу сказати з власного досвіду, ЩО ЦЕ ПРАЦЮЄ! За кілька тижнів я дочитала усі початі книжки і почала нарешті ставити галочки в списку для читання. А у вас як виходить читати більше?


Спланувати свою весну

Якщо раптом ви ще не збудували своїх цілей на рік, то почніть хоча би планувати весну. Ставити собі часові рамки – це найкращий спосіб тримати руку на пульсі свого розвитку. А якщо планування перетворюється в естетично-приємний процес – то тут взагалі немає слів:) Можливо тобі підійде для цього блокнот “Моя супер весна”? 

Фото користувачів блокноту “Моя супер весна”


Відмовитися від чогось маленького, але шкідливого

Я довго думала, чи потрібно взагалі це писати в цю публікацію. Але вирішила, що потрібно. Основною ідеєю є навіть не те, що ви знизите дози кофеїну чи нікотину, цукру… Ідея – це виховання сили волі. Так мене навчили в спорті з дитинства. Будь-яка перемога починається з сили волі – внутрішньої сили кожної людини. Читайте про мій виклик відмови від кави  (детальніше тут). На березень  хочу відмовитися від  шоколаду. Написати про це?


Завантажуй безкоштовний принт Мій березень >>>

Плануй гарно, досягай натхненно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.