НОВОРІЧНИЙ ВИКЛИК “Не живи той самий рік двічі”

admin
Поділитись

10 років тому я прокинулася і зрозуміла, що живу свій рік вже вдруге: та сама рутина, ті самі думки, ті самі проблеми і відкладені мрії… Кожного разу я проходила один і той самий шлях від великого натхнення і мотивації на початку року, виснаження і вигорання в кінці. Важливі цілі завжди відкладалися, бо термінові були в пріоритеті.

Причиною була я і те, що я була такою самою, не змінюючись. Я не думала про розвиток, я не думала про мрії, я просто варилася в рутині і вирішувала короткотермінові задачі, але була така зайнята, що не доходила до питань ні моїх мрії, ні стратегічних планів їх здійснення.

Згодом до мене дійшло, що тільки усвідомлення відповідальності за кожен свій день і за своє життя дає змогу рухатися вперед і розвиватися. Коли ти розумієш, що усі зміни, ріст, прогрес… усе це спочатку в тебе в голові, а вже потім переходить в твоє життя через щоденні дії, вибори та рішення. Наслідком мого усвідомлення став проект “Пошуршимо” і все моє життя:)

Я вірю, що такий підхід може робити дива, а Новий Рік – це саме час, коли ми чекаємо якихось чудес, чи не так?

Я пропоную стати своїм чудом для себе! Відкрити себе по-новому, проаналізувати 2019-й рік, зрозуміти свої висновки, шаблони поведінки, страхи, перемоги і невдачі, сильні сторони….. і запланувати на базі цієї безцінної інформації, що називається “досвід” мега крутий 2020-й рік, ти зі мною? Наважишся взяти цей виклик?

НОВОРІЧНИЙ ВИКЛИК “МІЙ СУПЕР РІК”, що це?

Це 10-денна інтерактивна програма, що прокачає ваш процес аналізу і планування року.  Вона оформлена в форматі інтерактивного календаря для відслідковування прогресу, крутезного воркбуку та серії натхненних відео.

ПРОГРАМА ВКЛЮЧАЄ: 

ДЕНЬ 1: Виділяємо час на виклик та створюємо натхнення

ДЕНЬ 2: Аналіз результатів року, що минув

ДЕНЬ 3: Визначаємо повторювальні негативні шаблони поведінки

ДЕНЬ 4: Визначаємо та аналізуємо свої страхи та уявлення

ДЕНЬ 5: Підсумки року, які висновки з усієї проробленої роботи?

ДЕНЬ 6: Уявляємо себе через рік і записуємо свої мрії

ДЕНЬ 7: Визначаємо цілі 2019 року та пріоритети року

ДЕНЬ 8: Складаємо план дій з кінцевими термінами

ДЕНЬ 9: Створюємо свій алгоритм успіху через свої звички

ДЕНЬ 10: Дякуємо за своє життя і рухаємося вперед натхненно

Підписавшись, ти отримуєш доступ до закритої платформи. На кожен день в тебе є відео і завдання! Робиш тоді, коли тобі зручно і є настрій! Більше читай на сторінці виклику >>>>

Відгуки учасників:

Оксана Проць: “Сьогодні опрацьовувала день четвертий. Поки що це було найскладніше завдання. Мабуть,тому, що про страхи мало говорять, і їх мало проговорюють. Помічаю, що чим більше завдань у воркбуці виконую, тим краще морально почуваюсь) Ранкові сторінки і своєрідні дз у воркбуці допомагають розвантажити завал думок в голові, і звільнити там місце для радості та любові) Таню, неймовірно вдячна тобі за цей титанічний труд, яким ти ділишся з нами у вигляді своїх завдань, відео і тд)

Віра С:Пропрацювала половину завдань, дуже глибинний аналіз, якраз те чого дуже сильно хотіла і постійно чогось бракувало. А бракувало правильних запитань і чесної відповіді самій собі на них, орієнтуючись на свої відчуття і свій власний досвід. Бракувало зупинитись і роздивитися по сторонах і заглянути в середину себе. Як ти там взагалі? Чи ще не загнулась від безкінечної гонитви? 

Таню, щиро вдячна тобі за невимушеність, приємну атмосферу, готовність йти на зустріч, за величезний прорив на шляху до себе і особистісного саморозвитку, за спільноту однодумців.”

Я поки хочу продовжити нагадуваннями та натхненням, думаю до кінця року не завадить, правда?

ВСЕ В НАШИХ РУКАХ

«Все в наших руках, тому їх не можна опускати». Коко Шанель 

Так, саме ти відкриваєш для себе нові можливості. Так, саме ти приймаєш ті чи інші рішення. Так, саме ти переборюєш свій страх. Так, саме ти урізноманітнюєш свою буденність. Так, саме ти кидаєш собі виклики. Так, саме ти можеш і знаєш, що для тебе найкраще.  Так, саме ти вирішуєш стати тим, ким ти хочеш!

Тому тут, сьогодні і зараз ти можеш прийняти рішення взяти відповідальність за своє життя. або пройти повз цього тексту і відкласти мрії на ще один рік.

СТРАХ – ЦЕ НОРМАЛЬНО

Страху не буває або в тих, хто самовпевнений настільки, що може наражати себе на непотрібні ризики, або в тих, хто нічого нового не робить. Коли ми робимо щось нове, ми розширюємо свою зону комфорту, ми розвивається, а це завжди дивно, незручно і страшно. Якщо прийняти страх, то можна легко його переключити на драйв, зацікавленість і готовність до експериментів.

ВІР В СЕБЕ

«Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, хто інший повірить? » Мерилін Монро.

Нічого не зміниться, доки ти сам/а цього не схочеш. Свідомо та без примусу. Доки не вирішиш вийти з зони комфорту і боротися за свої мрії. Доки не знатимеш своє мети. Головне – почати, далі цікавіше.

ШУКАЙ ОДНОДУМЦІВ

Щоб знайти людину до душі, треба шукати, адже хто як не ти знаєш, хто тобі потрібний? Однодумці – це невидима рука, яка тебе тримає. І це те, що однозначно надихає ставати кращою версією  себе щодня і щороку. Ніхто

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

– – – – –   {Приєднуйся до нашої спільноти у Facebook та Instagram} – – – –

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.