Історія про “нелюбиму” роботу. Як цінності працюють в житті?

admin
Поділитись

Авторка статті:
Таня Пилипчук,
засновниця платформи “Пошуршимо?”

Я працювала на 8-ми різних роботах протягом 10-ти років, щоб зрозуміти чим хочу займатися в житті. Сьогодні розповім як я прийшла до цінності “змістовна праця” та що мені це дало.

Мені було 25. Я вже отримала досвід в малому бізнесу, навчалася за кордоном, знала англійську і досить непогано орієнтувалася в професії менеджера проєктів.

Ранок. Приходжу на робоче місце й мене захоплює нудьга. “Це не те, що хочу”. Я знаю, що треба робити, але нескінченний скролінг фейсбуку та беззмістовні переписування затягують мене на години. Потім пішла попила каву, про щось поговорила з колегами, пройшлася на обід, пару годин змусила себе працювати, виконала можливий мінімум на день. О, нарешті 18.00, після такого жахливого робочого дня 🙂 мушу піти розвіятися, випити келих вина і забути, що цей день був. Добралася додому виснажена й втомлена, при цьому нічогісінько толкового не зробила ні на роботі, ні в особистому житті.

“Ось воно офісне життя”- подумала я. Так тривало кілька місяців, поки я не стала сама собі огидною. Тим, ким я стаю, піддаючись своїй прокрастинаціїі виправдовуючи себе, що я жертва обставин. Бо робота мені не подобається.

Зробила паузу. Думка як ця рутина й нічогонеробіння перетворюється на життя вжахнули. А в мене було багато мрій, я зовсім не так бачила своє майбутнє. От тільки нічого не робила зараз, щоб наблизити це майбутнє, а перетворювалася на суцільного прокрастинатора та ниючого працівника, який не несе користі ні собі, ні компанії.

Роби свою роботу добре, і ти не помітиш, як мрії наблизяться, а ти перетворишся на професіонала у тому, що тобі подобається і будеш пишатися собою.

Кожного дня ви будуєте себе як особистість і як професіонала. Ці поняття нерозривні. Відповідальна і чесна особистість ніколи не буде халявним працівником, який ниє як все погано. Я цей урок засвоїла дуже швидко і почала щодня слідкувати за тим, на що витрачаю час. Думка “я сьогодні будую своє майбутнє” дуже надихала.

Поради як усвідомити свою глибинну мотивацію

  • поставити додаток, що обмежує користуванням соціальних мереж
  • надягти окуляри “Що я можу навчитися” на цій роботі, у цій ситуації
  • подивитися на людей навколо, знайти колегу/людину, що надихає своїми успіхами і підходом. Що вони роблять для цього?
  • відповісти на питання “чому я тут?”.

Мені у свій час це дуже допомогло розуміти мотивацію кожного конкретного досвіду в моєму житті: щось для фінансової мети, щось для навчання, а щось – бо дуже класна компанія й ідея.

Я дійшла висновку, що де б не працювала: малий бізнес, міжнародна компанія чи стартап – я будую свою репутацію як людини. І ця репутація працює на мене. Якщо зняти окуляри “я ненавиджу свою роботу”, а надягти “що я тут можу навчитися?” або “як я можу тут принести максимальну користь”.

Ви здивуєтеся як усі ниточки і люди в житті пов’язані!

Мої історії з життя

Історія 1

Працюючи в IT стартапі, який розробляв CRM системи, я була дуже далекою від діяльності своєї мрії, але зробила максимум креативу і якісної роботи, що дало свої плоди:

а) я вивчила сферу організації процесів і застосовую це у своєму проєкті

б) налагодила гарні стосунки з босом, завдяки рекомендації якого потрапила в міжнародну маркетингову компанію.

Історія 2

Далі працюючи в Millward Brown через 3 місяці я знала, що і як робили. Єдиним челенджем була бізнес англійська. Я на ній так сфокусувалася, що отримала можливість навчати команди молодших спеціалістів й тепер маю друзів по всій Європі.

Я йшла працювати в IT компанію, бо тоді мені потрібна була фінансова підтримка. Великого задоволення від менеджменту розробки сайтів я не отримувала, але виконуючи свою роботу якісно і максимум навчаючись я змогла здобути навички і контакти, що стали базою для розробки платформи “Пошуршимо?”.

Якщо цікавить тема цінностей – вам буде актуальний цей майстер-клас>>>

До чого я все це розповідаю?

Жертвою можна бути завжди, питання чи це вам допомагає у здійсненні своїх мрій та у створенні себе як цілісної особистості/професіонала? Змістовна якісна праця як цінність дає мені відчуття, що де б я не була і що б не робила — буду це виконувати добре. І ця цінність привела мене сюди — до створення проєкту своєї мрії “Пошуршимо?”.

Так працюють цінності в житті.

Чи знайомий вам такий досвід? Можливо, ви прямо зараз проходите такий етап у житті?

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись


Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.