100% твоєї (не)ідеальності

admin
Поділитись

Я ще не бачила жінки, яка б приймала себе на 100%. Кожна хоче щось виправити, побороти, покращити й пришвидшити. З такими переконаннями і починається забіг “Догнати й перегнати кращу версію себе”. А чи реально досягти цієї фінішної лінії саморозвитку і не зламатися? Хтозна. Я пропоную не брати участь в цих перегонах, а віддати перевагу поступовому розвитку.

Так ти вбережеш себе від самообману, вигорання, зривів  й сліз розчарування. Розвиток у власному темпі не приносить швидких результатів, але дарує дещо краще — фундаментальні та стійкі зміни.

Ці слова — не відкуп моді чи диванна філософія. Поступовий ріст — це те, що ми обираємо у спільноті саморозвитку “Пошуршимо?” Вони наш маніфест! Це прості поради, які дозволяють створювати життя в гармонії з собою.

5 порад для поступового росту

ПРАГНИ ДО ПРОГРЕСУ, А НЕ ДО ІДЕАЛЬНОСТІ

Коли ми вимагаємо від себе досконалості у всьому, то це демотивує й призводить до незадоволення собою. Помічай будь-який крок свого росту і фіксуй його як перемогу! 

КАЖИ НІ СТРЕСУ Й ТИСКУ

Ти навчаєшся не для того, щоб стресувати, бо не встигаєш за своїми планами. Пам’ятай: тобі не треба нічого виправляти в собі. Будь-який крок — це вже прогрес. Бажання зробити все й одразу — помилка, через яку трапляється вигорання. 

ЛЮБОВ —  ОСНОВА НАТХНЕННЯ

Ти — це єдина людина, яка може дійсно піклуватися про себе найкраще. Хвали себе за маленькі кроки вперед, танцюй  HAPPY DANCE за поборені страхи й фіксуй внутрішні зміни. Виділяй час на себе. Слухай себе. 

ВІДПОЧИНОК — ОСНОВА ПРОДУКТИВНОСТІ

Твоя енергія не гумова. Робити паузи, відновлювати сили, переносити й скасовувати задачу, планувати відпочинок —  це те, що поповнює твої внутрішні ресурси. Тільки відновлюючи сили, ти можеш отримувати задоволення від процесу! Вчимося відпочивати:) 

НА ВСЕ ПОТРІБЕН ЧАС

Нам хочеться швидких і легких результатів. В темі саморозвитку це більше історія про “успішний успіх”, ніж про поступовий ріст. Розуміння себе й своїх цінностей, організація часу, звичок і простору — це відбувається не за день. Будуй коріння і твій внутрішній стрижень буде дуже потужним. Тільки дай собі часу! Не поспішай.

Дівчата, якщо вам відгукнулися поради поступового росту — приєднуйтесь у спільноту “Пошуршимо?” Можливість діє до 14 квітня 21:01. Щоб дізнатися більше тисніть сюди >>>
Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.