20 книг, що впливають на 4 сфери життя: читай і практикуй

admin
Поділитись

Книги, книги, книги….  Те, з чого почалася моя пригода саморозвитку та цей блог. Читаючи одну книгу в місяць, за роки назбирала підбірку своїх улюблених книжок. 

Вирішила поділитися двадцяткою найбільш потужних. Для кого ці книги, чим можуть бути корисними і в яких випадках життя? Про це далі у статті.

Про життя, сенси та історії

1.“Зберігайте спокій” Раян Голідей

365 думок на рік. Щодня 1 сторінка чи то цитати, чи то думки, які змушують спинитися і таки замислитися над прочитаним. Ідеальна для ненапряжного читання в парі з обговореннями. 

Читати огляд >>>

2. “БотакЄ” Тарас Прохасько

Саме друга частина цієї книги. Перша  складає роман “Непрості”, до якої мені треба повернутися, бо її я не зрозуміла. Тому я рекомендую другу частини, що подана у форматі коротких есе на найрізноманітніші теми. Історія споглядання світу ботаніка і філософа. Надзвичайно. Після неї починаєш звертати увагу на деталі.

Розмова з автором >>>

3. “Людина в пошуках справжнього сенсу” Віктор Франкл

Маленька книга наповнена сенсом. Історія психолога в концтаборі, що доводить: мета в житті – запорука внутрішньої сили. Ідеальна для тих, хто хоче помислити над життям та вийти з кола нерозуміння куди рухатися.

Читати відгук >>>

4. “Многії літа, благії літа” Мирослав Дочинець

Поради 104-річного дідуся про життя, довголіття, цінності. Простою мовою про складні речі. Класно читати в момент, коли здається, що життя заплуталося як клубок і хочеться почати все розбирати.

Книжковий огляд >>>

5. “ДНК особистості” Девід Брукс

7 історій життя та формування характеру 7-ох історичних особистостей. Кожна зі своїми ідеями, деталями, проблемами і думками. Ідеальна для тих, хто в періоді пізнання себе та формування свого внутрішнього стрижня.

Висновок від прочитаного: частина 1, частина 2, частина 3.

Про мотивацію, цілі та саморозвиток

1. “Налаштуйся на зміни” Керол Двек

Якщо ви думаєте, що вам не дано щось здійснити чи ви вже застарі, то почитайте цю книгу. Авторка розповідає наскільки ми можемо впливати на своє мислення переконаннями. Дуже актуальна у пошуку  власної справи та покликання.

Читати огляд >>>

2. “Не примушуй себе” Бенджамін Гарді

Ідеальна для тих, хто втомився покладатися на свою силу волі й постійно програвати у цій грі. Автор показує альтернативний шлях розвитку себе без знущання, обмеження та самокатування.

Відгук на прочитане >>>

3. “Витончене мистецтво забивати на все” Марк Менсон

Ця книга буде актуальна людям, що надміру переймаються своєю продуктивністю, життям і хвилюваннями, що подумають інші. Мені дуже сподобався підхід автора до таких відчуттів, метод кайфу від життя, якщо навіть здається, що немає  для цього жодних передумов. 

Про що книга детальніше >>>

4. “Коротко і по суті” Грег Маккеон

Ми всі знаємо, що там де є фокус – там і результати. Але як же цей фокус обрати і навчитися тримати під тиском бажання встигнути все. Книга актуальна тим, хто прагне зрозуміти поняття фокусу та есенціалізму глибше.

Огляд: частина 1, частина 2.

5. “13 звичок надзвичайно ефективних людей” Емі Морін

Ох, яка ж це кльова книга про внутрішню силу! Особиста історія авторки та її погляд на звички, що заважають нам жити.  Книга дає поштовх руху вперед!

Для натхнення

1. “Велика Магія” Елізабет Гілберт, яку можна знайти у магазині видавництва “Наш формат”

Якщо вам не вистачає творчості в житті, ви боїтеся навіть глянути у бік креативу, ця книга  саме те! Авторка дуже класно розбиває всі міфи про осуд оточення й ставлення до свого творіння як до дитини, надихає йти і творити.

2. “Always believe in yourself and your dreams” Видавництво Blue Mountain

Збірка висловів та роздумів філософів, письменників про життя, мрії та пошук себе. Ідеальна для щоденного натхнення, нагадування про власну цінність та підкріплення того, що ваші мрії чекають на вас!

Книжка доступна на Amazon>>>

3. “Книга про тіло” Камерон Діаз

Надихає звернути увагу на те, як ми ставимося до свого тіла, до того, що їмо, як рухаємося і куди це все веде. Дуже мудро і натхненно, мотивує потихеньку робити щось по-іншому. Авторка дуже гарно на своєму прикладі показує, що почати піклуватися про себе може кожен. 

4. “Never Stop” Марі Карачин

Це особиста історія дівчини, яка почала бігти тому, що їй це треба було життєво необхідно. Вона щиро розповідає про те, які трансформації її душі та життя відбувалися саме через біг. Якщо ви потребуєте таких змін і готові докласти чимало зусиль – книга саме для вас.

Книжковий огляд >>>

5. “Як буде розслабленим” Лаура Мілн, “Як бути усвідомленим” Анн Барнс. Серія книг видавництва ФАБУЛА

Це яскраві книжечки, короткі, ілюстровані й западають у саму душу. Вони ніби створені, щоб лежати біля ліжка та відкриватися тоді, коли хочеться релаксу й відпочинку.

Про бізнес

1.“She means business” Carrie Green

Буде актуальною тим, хто будує свою справу з нуля і проходить періоди страху, демотивації та прокрастинації. Авторка сама пройшла шлях до мільйонного бізнесу, від якого кайфує і ділиться як цей шлях супроводжувався її внутрішніми переживаннями. Дуже надихає!

Придбати книгу можна тут>>>

2. “Моє життя і робота” Генрі Форд

Автобіографія показує шлях реалізації мети та побудови бізнесу з ідей, які ніхто не підтримує. Дуже мотивує гнути свою лінію, вірити у власну ідею та сумлінно працювати. 

Відгук на книгу>>>

3. “Давид перемагає”  Адріан Сливоцький

Автора називають бізнес-футурологом і це інтригує, правда? Книга дуже аплікабельно показує чому маленькі гнучкі компанії перемагають великих гігантів і як це змінить майбутнє бізнесу. 

4. “Rework” Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайєр Хенссон

Якщо вам імпонує спрощення процесів  в бізнесі, а не їх ускладнення, то в книзі в короткій і легкій формі поданий план дій. Бери і роби.

Огляд книги>>>

5. “Жіноча компанія”  Грейс Бонні від видавництва ArtHuss

Кожен бізнес – це окремий всесвіт. Як і ті люди, хто їх створює. Тут зібрано 100 історій успішних американських мисткинь, які говорять не лише про бізнес, а й про життя, перешкоди, натхнення і мотивацію. Ви точно тут знайдете історію, яка  додасть наснаги не зупинятися на своєму шляху!

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись
Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.