Хто не пробує, в того нічого не виходить. Підбиваємо підсумки 2021

admin
Поділитись

У “Пошуршимо?” є традиція підбивати підсумки року.  Такий регулярний аналіз допомагає зробити zoom-out усіх процесів та чіткіше побачити як і в якому темпі ми рухаємося. Часто все це супроводжується щирим здивуванням і радістю, бо проєкт не просто розвивається, він несеться! 

У 2021 ми з командою “Пошуршимо?” підтвердили слова “Хто не пробує, в того нічого не виходить”. Цей рік став шляхом відкриттів, тестування, страшних цілей і нових форматів. Було багато викликів, цікавих співпраць, нових людей та кроків у напрямку здійснення нашої місії: “Допомагати українським жінкам будувати своє продуктивне життя в кайф”

Кар’єра й життя в кайф: чим ділилися зі світом?

Провели 3  безкоштовні навчальні онлайн-програми: “Я okay 2.0”, “Робота в кайф” та “Плануй життя, а не справи”. Говорили про найбільш тригерні теми для жінок: внутрішній ресурс професійну самореалізацію та планування життя, яким встигаєш насолоджуватися. Участь у цих програмах  взяли більше як 10 тисяч жінок, частина з них продовжила свій саморозвиток у спільноті “Пошуршимо?” Що тут додати, ми мега щасливі, що завдяки проєкту ми робимо хвилю змін в житті стількох людей!

У 2021 ми випустили 40 статтей! Писали про планування й продуктивність; звички та цінності; розповіли про книги, які слід не просто читати, а й практикувати; провели інтерв’ю з експертами на теми професійної самореалізації та внутрішньої сили. А ще започаткували новий формат — історії учасниць спільноти “Пошуршимо?”, у яких йдеться про реальні життєві ситуації та плоди саморозвитку.

Найпопулярнішими публікаціями на сайті є:

Писали матеріали на теми цілепокладання, особистих досягнень, ресурсного планування для наших партнерів кар’єрного порталу Happy Monday  та інста-журналу The Kolo.

Відгуки з наших програм

Самореалізація, турбота про себе, усвідомленість: про що майстер-класи у спільноті 2021 року

Бути успішною на роботі, розкрити свій потенціал, але при цьому не вигоріти й ще встигнути насолодитися життям —  це такий збірний запит учасниць спільноти “Пошуршимо?”

Завдання нашої команди допомогти їм розібратися з цими питаннями, давши найкращі інструменти. Тому створили 12 майстер-класів, серед яких “Кар’єрний план”,”Самоідентифікація”, “Перфекціонізм”, що відповідають на питання як будувати своє професійне життя; “Антистрес”, “М’яке ставлення до себе”, “Самоцінність”, які навчають турбуватися про свій ментальний стан; “Мій суперрік” та “Есенціалізм”, котрі показують як планувати, щоб життя мало сенс. Вже другий рік поспіль одним із найулюбленіших майстер-класів від “Пошуршимо?” є “Покликання”.

Попри усі упередження щодо онлайн-навчання та розмитості тем саморозвитку, кожний наш майстер-клас — це чітка вижимка інформації та практикум та від експертів теми. Як каже Галя Сафроньєва, учасниця ком’юніті: “У спільноті напрацьоване складається докупи, зі знань формуються звички, а з нових звичок постаєш вже змінений ти…Це зміна мислення і новий спосіб життя”

Колись я мріяла про такі навчальні продукти, а зараз ми їх створюємо! 

Також ми почали нові співпраці й створили майстер-класи з такими експертами: підприємицею Анною Петровою, психологинею Анною Різніченко, коучами Інною Турчик, Надією Рогозіною та Оксаною Лозинською. Продовжили співпрацю з нашими улюбленими кар’єрною консультанткою Уляною Ходорівською, психотерапевткою Наталкою Шпот, психологинею Анною Мельник та КПТ-консультанткою  Мартою Чорною.

День народження, зростання й розширення: що відбувається за лаштунками?

Відсвяткували 3-й рік з дня заснування  спільноти “Пошуршимо?” — онлайн-клубу для саморозвитку жінок. Цифри, які мене вразили в кінці року говорять самі за себе: 47% учасниць з нами понад рік; 11% учасниць із самого заснування спільноти, тобто  понад 3 роки (і це просто вау показник для сучасного ринку підписок). 26% учасниць запланували свій розвиток у “Пошуршимо?” на 2022  оформивши річні плани.

Чому дівчата обирають саме спільноту? Зі слів учасниці  Юлії Молчанової, спільнота дає можливість рухатися вперед, це структуризація та облегшення всіх організаційних питань в саморозвитку за допомогою майстер-класів та воркбуків, так легше, бо за тебе вже переробили купу роботи.

Такі відгуки — це результат щоденної кропіткої праці усієї команди. Ми відповідально ставимося до своєї роботи і кайфуємо від того, який досвід створюємо для кожної учасниці.

Щоб мати ресурс творити Вау-ефекти  ми збільшили команду +5 учасниць й налагодили внутрішні процеси. Це необхідна умова  високої якості продукту: росте кількість клієнтів — росте команда. Ми почали інвестувати в навчання співробітників і це моя особиста гордість, адже не кожен малий бізнес може собі це дозволити. 

Активізували напрямок Service Design і побудували чітку систему контролю якості всього, що створюємо. Регулярно запрошуємо фахівців з різних сфер, щоб підтягнути той чи інший процес. Це дозволяє бути постійно в русі й не звалитися в рутину.

Дізнайтеся більше для кого підходить формат спільноти

Писати, знімати й читати: що нового ми спробували?

Випустили digital-журнал “Пошуршимо?”  Місія цього продукту — надихнути читачок зупинятися у швидкому інформаційному потоці та читати тільки відфільтрований, корисний дуже красивий контент українською:))) 

Перший випуск був присвячений темі професійної самореалізації та пошуку свого покликання. У ньому ви також знайдете поради як бути із синдромом самозванця, лайфхаки продуктивності, правила м’якого ставлення до себе й книжкові рекомендації.

Другий випуск вийде ще у 2021 до Різдва! Він буде дуже затишним, цікавим й звісно прикладним. Деталей розкрити не можу, тримаю поки в секреті.

Запустили Youtube-програму “Пошуршимо TIME” Це 30 хв для вашого саморозвитку за ранковою чашкою кави або чаю. Виходить 1-2 рази на місяць, щоб не перенасичувати ваш інфопростір. У програмі йдеться про життя, його виклики і як ми, українські жінки, можемо з ними впоратися. Це простір для тих, хто шукає натхнення, змістовних розмов й непідробних сенсів. Ну, а ще тут душевно й не напряжно, мов у подруги на кухні.  

У першому випуску програми говорили про тайм-менеджмент і феномен “немає часу”. Глядачка Олеся написала нам: “…цікаво викладена корисна інформація+ бонус (непросто слухати, а й залучення до активності)😄 Дякую Вам, за те що нагадуєте про життєво важливі задачі))☺️, і про суперсилу 💪” Другий випуск програми  буде незабаром, слідкуйте за анонсами на ютуб-каналі.

Цьогоріч я побувала у гостях в подкасті “Повільна розмова”, який веде експертка спільноти й коучиня Інна Турчик. Ми записали спільний епізод “Як знайти “своє”, планувати життя з м’яким ставленням до себе і перестати порівнювати себе з іншими”

2021 у нас з’явилися нові друзі —  видавництва “Лабораторія” та “Віхола”. Ми читаємо їхні книги, а вони дарують нам знижки на літературу.  Виходить таке коло взаємодопомоги й любові в українському просторі. До речі, у спільноті ми читаємо щомісяця, виходить 12 книг на рік. Гадаю, це хороший результат у світі вічно зайнятих людей, а також звичка, що реально змінює життя. Найкращі думки й поради з прочитаного ми пишемо у статтях в рубриці “Книги”, зазирніть туди >>>

Читайте випуск № 1 журналу

Дочитали аж сюди? Дякую вам! Ваші коментарі та поширення будуть класною підтримкою усієї команди, яка трудилася цілий рік.

Долучайтеся у спільноту саморозвитку “Пошуршимо?”. Це онлайн ком`юніті для жінок, що разом творять продуктивне життя в гармонії з собою. У спільноті щомісяця відбуваються майстер-класи, відеоконференції, спілкування в чатах, діє книжковий клуб. долучитись
Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.